Karadeniz Pet

Yumurtadaki Ses!

Taner yurttaş

Meraklı Üye
Merhabalar Herkese,
Gecikmeylede olsa bu sabah 07:30 da yavru sesi duydum ama çok tizden, tabi şunu söylim geceden başlamışta olabilir. Anne ve baba tüm gece yuvadaydı ve takır takır bişeyler yaptı durdular, neyse yumurtadan ses geliyor. Şu an normal yolundamı seyrediyor yoksa yavru çıkamıyorda viyaklıyor nasıl anlıyacağım ve ne zaman müdehale etmem gerek?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ayrıca dişi hiç yumurtayla ilgilenmiyomuş gibi yumurtalara yatmaya devam ediyor[emoji2955]

cikleme sesi geliyorsa anne onu çıkarır gün içerisinde takipte kalın bir kaç saat içinde yavrunuz dünyaya gözlerini açar

Yumurtalardan ses geliyorsa 24 saat icinde yavru cikacaktir demektir bekleyin :)

Çok teşekkürlerr.. yavru çıkmışş[emoji3][emoji3][emoji3]..umarım şimdi anne besler anne ve babanın ilk deneyimi olacak..hayırlısıyla İnşallah sağlıkla büyür...

Hayirli olsun her gun yumurta rendeleyip sarisiyla beyazini bebe biskuvisi katarak karistirip verin :)

Hayirli olsun her gun yumurta rendeleyip sarisiyla beyazini bebe biskuvisi katarak karistirip verin :)

Çok teşekkür ederim,
Ben cede kuru mamadan biraz ilave edip, yumurta, kabuk, irmik,bebe bisküvi ve biraz elmaveya herhangi yeşillik veriyordum daha sade bir mamaya mı geçmeliyim?

Aslinda yumurta cici bebe yetiyor yavrular buyuyene kadar kabugu kullanmayin zarar verebilir digerlerini verebilirsiniz size bagli