Karadeniz Pet

Yumurtadan Çıkan İlk Yavrumuz Dünya'ya Merhaba! dedi =)

• Konbuyu başlatan reddragon18
  • Başlangıç tarihi
41 kere maşallah.Allah sağlıklı büyümek nasip etsin.

maşallah hayırlı olsun Allah herkese nasip etsin :)

Maşallah. İnşallah sağlıklı bir şekilde büyürler.
Teşekkür ederim kardeşim İnşallah sağlıklısıyla büyüsünlerde başka birşey istemem :)

kardesim foluktaki beyaz tanecikler şekermi maşallah insallah bizde bu mutlu tabloyu görürüz
İnşallah kardeşim Allah sizede bu tabloyu görmeyi nasip etsinler. pekte minik birşeyler :) yumurtaları serçe parmağımın ucu kadarlar :) 4 ü çıktı geriye 2 tane kaldı :)

41 kere maşallah.Allah sağlıklı büyümek nasip etsin.
Amin kardeşim inşallah sağolasın :)

maşallah hayırlı olsun Allah herkese nasip etsin :)
Sağol kardeşim teşekkür ederim.Allahım herkese nasip etsin böyle güzel torunlar :) :)

Maşallah Allah nazarlardan saklasın , resimlerin devamını bekliyoruz :)

Maşallah Allah nazarlardan saklasın , resimlerin devamını bekliyoruz :)
Teşekkür ederim kardeşim AMİNNN. Senin için resimlerin devamını konuya ekledim ;)

Maşallah
Bu bir yaratiliş mucizesi
Allah bahtlarini da güzel kilsin inşallah
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.İnşallah Allah tüm kuş sahiplerinin kuşlarının bahtlarını güzel eylesin.Dediğiniz gibi tam bir yaratılış mucizesi , yoktan var etmek.

Darısı tüm yavru bekleyenlerin başına..

96276513009019930600.jpg

Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim.İNşallah sağlıklısıyla ve benim ilgim ilede neşesiyle Allah büyümelerini nasip eder.

Duygu hanım sizin bu benzetmelerinize hayran kalıyorum vallahi :)
İlk aşkın serisinde de güzel bir yorum getirmiştiniz hatırlıyorsanız;

Bu mesajınızıda devam olarak nitelendiriyorum :D
1 ve 2.derken bugünde 3.şehzademiz yumurtadan çıkıverdi :) Hürrem ve aşkın mutlular birbirlerine dahada sıkı sıkıya bağlandılar.Görseniz bir :) Aşkın yemlikten yem alıp yuvada 7/24 yatan hürreme yem taşıyor.Hürremde yuvanın ağzına gelip aşkının ağzından yemi alıyor yiyor.Ara ara çocuklarına bakıyorum kursakları süt dolu baloncuk halinde oluyor :) Hürrem kızımız hazır yemeye çok alıştı.Artık hürrem kızımız yuvadan kafasını çıkartarak yemek gelmesini bekliyor 7/24 yemek servisi yapan Aşkınımda ayağına yemek götürüp elleriyle(ağzıyla) besliyor :D Bayanlar der şimdi eşlerimizde bizi böyle beslese :) kıskanmalık bir olay :D ..

Aynen aynen ilk mesajın devamı niteliğinde idi:)

Ah kıyamam ben o zilliye hazıra alışmış hanımefendi, mutlulukları daim olsun. 'Muhteşem Aşkın' çok centilmen bi kuşmuş maşallah ona,darısı insanların başına:) Yalnız ilk çıkan yavruya dikkat et Aşkın boğdurmasın :eek: (tövbee)

Bu arada hanımkızımızın adı hürrem'mi oldu cidden? :D

Bunları pişir at tavaya cok lezzetli olur :D