Karadeniz Pet

Yumurtadan çıkan yavrular

Önder AYYILDIZ

Meraklı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Az önce kontrol ettiğimde son yumurtadan da ses geldiğini duydum aksama kadar çıkar inşallah. Bunlarda çıkan 3 yavrum.

LAQ50V.jpg

Kapıyı Açtığımı farkeden erkek yuvalıga girip oradan firar etmeye çalışıyor :D

Diğer çiftimin yumurtası ilk yumurtayı ayırdı sanırım kızgınlık yumurtası.

Buda kuluçkada ki kanaryam en son 4 yumurtası vardı suan durum nedir bilmiyorum :)

2 yavrumuz babaya benzedi. Birisi apayrı bişey oldu en küçüğümüz ne olacak bakalım :)

1 numara

2 numara

3 numara

4 numara

06.04.2016

Son düzenleme:
Çok güzeller maaşallah. O haznenin adı ne acaba gri olan?

Sağolun. Plastik folluk diye geçiyor

Hayirli ugurlu olsun, saglicakla buyusunler

Sağolun. Dün sabahtan aksama kadar son yumurtadan vik vik ses geliyordu biraz dışkı felanda vardı ılık suyla temizledim sabah kalktıgımda cıkmıstı son yavruda :) Diğer çiflerimde çiftleşmeye başladılar yakında onlardanda yumurta gelir gibi gözüküyor :)

4. Yavru ile 3. Yavru arasında baya bi fark var hani 2 günlük bi fark değil. Ufak olduğu için haliyle en az ona pay düşüyor var mi yapabilecek birşey yoksa minyon tipli mi olacak :d

Önder Kardeşim,

Biraz talaş ilavesi yapmanda fayda var. Yavrular plastik ile temas etmesinler. Ayakları ve gövdeleri daima talaşla temasta olsun. Üşümesinler. Bacakları çarpık olmasın. Arada talaşıda değiştirmeyi unutma.
Hayırlı üretimler.

O ilk haliydi şimdi talasta yatıyorlarda.değiştirme konusundada günlük en fazla 2 günlük değişiyorum. Su bebe ufak kalmayaydı iyidi :d

maşallah gözünüz aydın. Darısı başımıza artık :)

MAşallah abi sağlıklı büyürler inşallah

Maşallah Rabbim nazardan sakınsın çok çok güzeller hepsi sağlıkla atlar inşaallah

[MENTION=18070]devilstar[/MENTION] olur inşallah seninkilerinde.:) [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] Sağol abi inşallah.
Kapıyı Açtığımı farkeden erkek yuvalıga girip oradan firar etmeye çalışıyor :D

Diğer çiftimin yumurtası ilk yumurtayı ayırdı sanırım kızgınlık yumurtası.

Buda kuluçkada ki kanaryam en son 4 yumurtası vardı suan durum nedir bilmiyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:49 -->-> Daha önceki mesaj 08:38 --

a3YqMR.jpg

OAD290.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:52 -->-> Daha önceki mesaj 07:49 --

v5Pz8O.jpg

Geri