petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtadan cikmadilar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murat_febe tarafından 22 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar bugün 19 gün oldu ilk yumurta olalı toplamda 4 yumurtası var hiç ellemedm ondan yumurtalara sayı vermedim içi dolumu boşmu bakmadım ne yapayim

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Genelde 3. yumurtadan sonra yatarlar, önceden yatsa da sen 3. yumurtayı say başlangıç olarak
    6 gün daha bekle, keşke baksaydın dolumu boş mu.. İnce kalem ledli fenerlerden al bir tane çok kolay kontrol ediliyor.

3. fatih akso
    Gizli

çok gün olmuş istersen dolumu boş mu diye bak yada o kadar beklemişsin 4 5 gün bekleye bilirsin de

4. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    Ince kalem fenerli elime almadan bakarım sanırım peki boş olduğunu nasl anlarim

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Doluysa yumurtanın hava olan oval kısmına yaklaştırınca ışık görünür diğer yerler kararmış olması lazım şu aşamada. Boşsa yumurtanın neresine tutarsan tut ışığı içi olduğu gibi aydınlanır.

#5 Levent ACAR, 22 Aralık 2014
    Son düzenleme: 22 Aralık 2014
  6. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    Inşallah doludur yazık dişi kaç gündür yatıyor yumurtalara yarın bi tane fener alcam telefonun flash ile belli olmazmi

7. HTeS

HTeS New Member

Beğenileri:
    0

Flaşlada belli olur. Ben öyle bakıyordum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş