petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtadan çıktı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nitelik tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. nitelik
    Gizli

nitelik Guest

öncelikle günaydın herkeze, ilk yavru yumurtadan çıktı :) oda sıcaklığı normal dışarda bugün kar yağdı 3 4 derece düştü oda sıcaklığı ama birşey olmaz diye tahmin ediyorm sormak istedigim soru şu. hazır mama mı yoksa evde kendi yaptıgım mama mı ? hazır mamayı yemiyorlar bile evde yaptıgım mamayı löp löp götürüyorlardı sizce napmalıyım :) ?

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    cevap kendinde dostum.neyi yiyorlarsa onu vereceksin

3. nitelik
    Gizli

nitelik Guest

hocam kararsız kaldım benım evde hazırladıgım mamayı çok seviyorlar :) bu hazır mamayı aldım dısardan koydum hiç suratına bıle bakmıyorlar

4. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Evde yağtığınız herzaman daha taze ve sağlıklıdır birde mamayı sıcak seviyorlar bilginize :)

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

5. Yasin ZORLU
    Gizli

evde nasıl bir mama hazırlıyorsun peki?

6. nitelik
    Gizli

nitelik Guest

heee anladım şimdi ondan evde yaptıgımı hemen yiyorlar :) hocam şöyle anlatayım 1 adet etimek + 1 adet suda haşlanmış yumurta yaklaşık 20 dakika + yarım havuç hepsini robottan geçiyorsun toz halıne getirip yuvaya koyuyorsun hepsini yiyolar valla bayılıyorlar hatta :))

7. Yasin ZORLU
    Gizli

tamam bende irmik,mısır unu, bebe bisküvisii kalamar kemiği toz halinde extra olarak koyuyorum.. kolay gelsin gözünüz aydın

8. nitelik
    Gizli

nitelik Guest

eyvallah sağolasın :) seninde gözün aydın kardeşim

9. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Foto koyma şansınız var mı. Allah bağışlasın. Nazardan saklasın. :D

Sayfayı Paylaş