Karadeniz Pet

Yumurtadan kalktı

g0rky06

Onursal Üye
Merhaba, 9. yumurtayı da yaptı ama artık 2 saatir yuvalıga gırmıyor sanırım elden gitti yumurtalar :S
Yapacak birşey varmıdır acaba ? Başka yumurtası olan ciftimde yok

sde8.jpg

bnce beklemekte fayda var bakalım ne olcak alahaın ıznı ıle bır sey olmaz

büyük ihtimalle yeniden oturucaktır

hayırlı olsn öncelikle 9. yumurta yapması iyiymiş maşallah . Kesin yüksek ihtimal yavru alma imkanın var o yönden cok iyi 9 yumurta

yumrutalar 5 gün serin bir ortamda bozulmadan kaldığını okumuştum bir yerde allahın izniyle bişey olmaz :D Yatarlar

inş . öyle birşey vardır çünki sabahtan beri hic yatmadı :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

hayırlı olsn öncelikle 9. yumurta yapması iyiymiş maşallah . Kesin yüksek ihtimal yavru alma imkanın var o yönden cok iyi 9 yumurta

tek sıkıntı yatmayı bıraktı hocam :S

senin kuş sıkılmış artık yeter demiş bence bana kalırsa ama yatacagını umut ediyorum 1 gün felan yatmayabilir sadece.

Benimkilerde yapıyordu ama ben yuvalığı açmaya gittiğimde hemen içeri giriyordu bilmiyorum inşallah bişey olmaz

Benimkilerde yapıyordu ama ben yuvalığı açmaya gittiğimde hemen içeri giriyordu bilmiyorum inşallah bişey olmaz

bende kafese yaklasınca ıcerı gırıyor ama hemen geri cıkıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:51 -->-> Daha önceki mesaj 20:18 --

Buğün halen yatmadı yarında yatmazsa alacam artık yumurtaları :S

Yumurtaları almadan önce ışıkla kontrol edersiniz boş mu dolu mu diye yumurtaların boş olduğunu bildiğinden de kalkmış olabilir. İnşaallah en kısa sürede yatar

Yumurtaları almadan önce ışıkla kontrol edersiniz boş mu dolu mu diye yumurtaların boş olduğunu bildiğinden de kalkmış olabilir. İnşaallah en kısa sürede yatar

Ama dün mesela yatmayı kesti gitti bitane daha yumurtladı. Hani hemen anlarmı kendisi boş oldugunu onu cözemedim. 4 5 tane yumurtası daha pempe duruo 2 tanesi tam beyaz onlar boş gibi

Geri