petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtadan yeni çıkan kuşum öldü yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve M.Halik Kara tarafından 26 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. M.Halik Kara

Arkadaşlar kuşum 7 tane yumurtladı ilk üçü sağlıklı çıktı yavrular baya büyüdü diğer yumurtalar çıkmadı baya süre, boş sandım hatta atacaktım.Ama baktım bu sabah yeni yavru çıkmış eve geldi şimdi baktım yavru ölmüş acaba büyük kuşlar ezdiler mi?
    Yoksa açlıktan mı öldü diğer yumurtalarda çıkabilir yavru ölsün istemiyorum yine çıkarsa ne yapmalıyım?

2. mervekcrgl

açlıktan ölme olasılıgı daha yuksek şırıngayla mama takviyesi yapın anne beslemıyosa

3. M.Halik Kara

Peki nasıl vereceğim şırıngayla o kadar küçük ki

4. mervekcrgl

bimde falan mamalar var bebekler için elmalı meyveli onlardan alın şırıngaya doldurup kursagı biraz şişene kadar verin yeterınce verince zaten şişer cokta vermeyin. en iyisi bu bence evet kucuk ama şırıngayla rahat oluyo :)

5. M.Halik Kara

:) Peki teşekkür ederim bimdeki mamalar zarar vermez değil mi?

6. mervekcrgl

7. M.Halik Kara

Teşekkür ederimm

Sayfayı Paylaş