Karadeniz Pet

Yumurtalama Sorunu

Umut Ergün

Yeni Üye
Öncelikle selamün aleyküm evde beslediğim 1 çiftım uzun süredir çiftleşiyolar tahmınen yaklasık 1 ay oldu ve hala yumurtlamadılar dişi kusum yuvalıga filan gırıyor bugunde çiftleştiler ama hala yumurtlamadı onceden hiç yavru alınmadı daha ılk olcak sızce bu normal bişeymı ne zaman yumurtlarlar bugund çiftleştiler ve hala beklıyorum yumurtlamalarını yardımcı olursanız sevınırm :confused::confused:

İnşaallah kısa zamanda yumurtalar rahatsız etmeyin pek. Huzursuz olmasinlar

sürekli yerını degıstırme ıcndekı malzemelerın yerlerını de degıstırme sadece yem su 1 haftada olay tamam :D ben erkek kuşumun yanına dışı aldım 3. hafta cıvırdıyorlardı sonuç 6 yumurta :D sabıt olmayan değişen kafes şeklinden çok korkuyorlar en azından benımkıler öle ıdı :D

sürekli yerını degıstırme ıcndekı malzemelerın yerlerını de degıstırme sadece yem su 1 haftada olay tamam :D ben erkek kuşumun yanına dışı aldım 3. hafta cıvırdıyorlardı sonuç 6 yumurta :D sabıt olmayan değişen kafes şeklinden çok korkuyorlar en azından benımkıler öle ıdı :D

Yerini filan degıstırmıyorum kesınlıkle herşeyi sabit fakat sonuc olumsuzz :(

Belkide yumurtalar in oluşumunda sıkıntı vardır onun için gerekli malzemeler kullanıyor musun