Karadeniz Pet

Yumurtalama

Hayro0

Meraklı Üye
Arkadaşlar 2 tane kuşum var toplam 5 aylıklar biri dişi biri erkek.

Dişi kuşum ne zaman yumurtlar acaba?

20141201_171703.jpg

Son düzenleme:
Fotoğrafınızı düzelttim ne yazıkki kuşlarınızın ikisi de dişi bence mavi olanı verin ve güzel bir erkek alın sarı olan daha güzel ve daha kızgın

Sarı kuşum sakin bir kuş ve bana çok alıştı. Fakat erkek kuşum hiç alışmadı elime bile gelmiyor.

ve siz Erkekte kız diyorsunuz erkeğin burnu mavi yani erkek demek değil mi?

Birinin dişi birinin erkek olduğuna emin misiniz? Fotoğraf yanıltmıyorsa ikisi de dişi gibi duruyor. Kuşların önden flaşsız yeni resimlerini ekleyebilir misiniz?

Dediğim gibi kuşlarınızın ikisi de dişi dediğimi yapın derim maviyi güzel bir erkek değişin

Ben benden eminim de siz pek emin değilsiniz :) Başka cevaplarda bekleyelim bakalım maşaallah çok güzeller

Tamam burnu mavi ise erkektir siz kazandınız demek isterdim ama benim gördüğüm kadarıyla gerçekten dişi

Her mavi burunlu erkek olmuyor bak burun delikleri çevresi beyaz zamanla o beyaz artacak burun beyaz olacak sonrada yavaş yavaş kahverengiye dönecek benim fikrim bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:53 -->-> Daha önceki mesaj 00:52 --

Fotoğraftan görüldüğü kadarıyla

Her mavi burunlu erkek olmuyor bak burun delikleri çevresi beyaz zamanla o beyaz artacak burun beyaz olacak sonrada yavaş yavaş kahverengiye dönecek benim fikrim bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:53 -->-> Daha önceki mesaj 00:52 --

Fotoğraftan görüldüğü kadarıyla

Buda yeni fotoğraf
Şimdi çektim.
20150131_005121.jpg

Sen konunu güncelle bir de arkadaşlarımızdan cevaplar alalım bakalım

Ben de Yusuf Kürşat Hocama katılıyorum. Burun deliklerinin etrafı beyaz. Zamanla o beyazlık daha da yayılacak. Ne yazık ki iki kuşunuz da dişi. Hangisini daha çok beğeniyorsanız, diğerini bir erkekle değiştirebilirsiniz.

Kimse cevap atmıyor zaten 2 kişi atmış ikinizde dişi demişsiniz.

Güncelle derken?

Verirsem mavi olanı veririm gibi duruyor çünkü o hiç alışmadı elime bile alamıyorum. Ama kız olanı alıyorum omzuma falan koyabiliyorum kafama koyabiliyorum.

Mavi olanı değiştirirsem kaç aylık bi kuş alayım sarı kuş 5 aylık.

Son düzenleme:
o yaşlarda bir erkek olabilir 5 6 7 aylık

Hangi renk aliyim ve tam bi ay söylebilir misin?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:07 -->-> Daha önceki mesaj 01:03 --

Güncellllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:09 -->-> Daha önceki mesaj 01:07 --

Güncellll lütfn cevap

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:10 -->-> Daha önceki mesaj 01:09 --

o yaşlarda bir erkek olabilir 5 6 7 aylık

İkisi öpüşüyor ama?

Geri