Karadeniz Pet

Yumurtalama

Dişiler de öpüşebilir. Dediğim gibi gündüz güncelleyin sanmıyorum ama belki de ben yanılıyorumdur. 6 aylık gagası mavi bir erkek alabilirsiniz ama delik çevrelerine dikkat edin beyaz olmasın

Dişiler de öpüşebilir. Dediğim gibi gündüz güncelleyin sanmıyorum ama belki de ben yanılıyorumdur. 6 aylık gagası mavi bir erkek alabilirsiniz ama delik çevrelerine dikkat edin beyaz olmasın

Sarı kuş üzülmezmi o diğer arkadaşı gittiği için yanına yeni bir kuş alsam bile?

Hiç üzülmez hatta benim fikrime göre sevinir bile erkek geldiği için

Teşekkür Ederim herkese.

Bu demek oluyor ki galiba 15 tatil bitiminden 1-2 gün sonra mavi olanı vericem.

Peki yanına nasıl bir kuş almamı tavsiye edersiniz?

Kaç aylık?
Hangi renk?

ve Sarı olanın kız olduğuna eminsiniz değil mi?

Son düzenleme:
evet kardeşim sen en iyi ne yapıyorsun rengine felan bakma dişi yani sarı olan kuşunu al petshop a git sarı olan kuşunu salmanın kuşların içine atsınlar kuşunu takip et hangisiyle anlaşırsa kaşırsa öpüşürse o erkeği al

Tamam teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:36 -->-> Daha önceki mesaj 11:35 --

İki kuşunda kız olduğuna eminsiniz dimi?

Kuşların 2 Side Dişi Burnunun Mavi Olması Önemli Deqil Deliklerinin Kenarı Beyaz Yusuf Beyin Dediqi Gibi Bencede Maviyi Güzel Bi Erkekle Deqişin.

Teşekkür ederim.

Hakkı beyin dediği gibi ilk öpüştüğü kuşu almam mantıklı mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:50 -->-> Daha önceki mesaj 11:46 --

Güncellllllllllll

Kardeşim bunların ikiside dişi burnu mavi ama dikkat edersen açık mavi açık maviler dişi dir isersen internette araştırabilisi Yusuf Abimizinde dediği gibi maviyi güzel bir erkekle değişebilirin hAYIRLI ÜRETİMLER

Off çok üzülüyorum ağladım bile nası vericem :'(

Ikisi de dişi net.Ben de burun deliklerinin Çevresindeki beyazlığa dikkat etmeden yavru bir kuş aldım erkek diye,dişi çıktı.
2f19d1ed9984c23a5b58a61e158a0b40.jpg

İlk resim.Sonra değiştirdim.Konuşsun istiyordum çünkü 2.resimdeki kuşu aldım.İşte o bir erkek
d5a50a4278f9c77349f103bebc9c1065.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Geri