petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtalar boş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ramazan çetinkaya tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. ramazan çetinkaya
    Gizli

23.gunun sonunda yumurtaları yuvalıktan aldım yumurtalar boş çıktı yuvalıgı söktüm dogru mudur ?

2. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    ilk kuluçkadan çok fazla birşey beklemeyin diyor ustalar. ikinci kulukçada dolu olacaktır umarım.

3. ramazan çetinkaya
    Gizli

ilk kuluçkaydı zaten dişi kuşu dinlendirmek için yuvalıgı çıkarrtım dogru karar mıdır ve kaç gün sonra tekrar takmak iyi olur

4. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

kuşların durumuna göre enaz 1 hafta bekleyin kus yumurtadan sonra 23 gun yatmış sa sürekli okadar beklemenize gerek yok 2 gün sürekli mama ve bal takviyesi yapın sonrada yuvaligi takin

5. Emin YÜKSEL

Emin YÜKSEL New Member

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun.
    boş çıkması üzücü bi durum aynısı başımdan geçti ilk kuluçka.

6. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    ilk kulucka genelde sorunlarla gecer eger 2-3 kuluckada bos cikarsa erkek kisirdir. degistirin

Sayfayı Paylaş