Karadeniz Pet

Yumurtalar Boşmu?

DarkredBlue61

Paylaşımcı Üye
5 Tane Yumurta Yaptı Fakat Hepsimi Boş Çıktı? Güya Vitamin Aldım Bilmem Naptım Ama Bizim Memlekette Adam Akıllı İşini Yapan Yok.Adama E Vitamini Ver Dedim O Yok Karişik Var Bilmem Ne Var Dedim Kalsın O Zaman Dedim.Ne İçin Alıyosun Dedi Yumurtaları Boş Çıkıyo Dedim Bundan Al Ver Dedi Boş Çıkmazda Bilmem Ne Dedi Hiçbirşey Yok. :mad:

Yumurtaların Tarihleri Şöyle :
1.Yumurta Temmuz 14
2.Yumurta Temmuz 16
3.Yumurta Temmuz 18
4. Yumurta Temmuz 20
5.Yumurta Temmuz 22
Hesaplarıma Göre En Son Olan Yumurtanın Bile Çoktan Çıkması Gerekiyor Fakat Damar Dahi Görünmüyor Kuşta Yumurtalarıda Kırmadı.Hayvana Eziyet Etmeyip Direk Alayımmı Yumurtaları?
kEXmdm.jpg

NkOm0P.jpg

aX1mrO.jpg

Y4OmZz.jpg

88NARV.jpg

Verdiginiz tarihlere göre yumurtaların coktan cikmasi gerekirdi zaten. Goruntude onu gosteriyor. Bosuna tutmayin yumurtalari. Vitamin ilacla olmak zorunda degil mama veriyormusunuz veriyorsniz mamalarina ne katiyorsunuz bilmiyorum ama belki biraz daha zenginlestirebilirsiniz icerigini. Birde vitamin temini icin internetide kullanabilirsiniz.

Verdiginiz tarihlere göre yumurtaların coktan cikmasi gerekirdi zaten. Goruntude onu gosteriyor. Bosuna tutmayin yumurtalari. Vitamin ilacla olmak zorunda degil mama veriyormusunuz veriyorsniz mamalarina ne katiyorsunuz bilmiyorum ama belki biraz daha zenginlestirebilirsiniz icerigini. Birde vitamin temini icin internetide kullanabilirsiniz.
Bu 3. 4. Yumurtaya Yatışı Yani Max 2 Tanesi Dolu Çıktı.Mamada El Yapımı Ballı Kraker Veriyorum O Kadar.

Bu 3. 4. Yumurtaya Yatışı Yani Max 2 Tanesi Dolu Çıktı.Mamada El Yapımı Ballı Kraker Veriyorum O Kadar.
Forumda yumurta maması hazırlanması ile ilgili ayrintili bilgiler var mutlaka bulup deneyin birini. Kulucka oncesi kulucka sirasi ve yavrular ciktiktan sonra kuslarin cok iyi beslenmesi gerekir. Hem anne baba hemde yavrular icin cok onemli bu. Tabi bunun disinda erkek kusun yasida cok onemli yasli yorgun bir erkekten fazla birsey beklememek gerekir.

Forumda yumurta maması hazırlanması ile ilgili ayrintili bilgiler var mutlaka bulup deneyin birini. Kulucka oncesi kulucka sirasi ve yavrular ciktiktan sonra kuslarin cok iyi beslenmesi gerekir. Hem anne baba hemde yavrular icin cok onemli bu. Tabi bunun disinda erkek kusun yasida cok onemli yasli yorgun bir erkekten fazla birsey beklememek gerekir.
Ben En İyisi Ya Erkeği Yada İkisini Elimden Çıkartıp Yavru Alayım Bir Bakayım Duruma Göre Dişi Kuşum Çok Yakın İnsana Elinizle Yakalasanız Bile Sesi Çıkmaz Anca Isırır :) Yumurtalara Tekrar Baktım Çöpe Attım Boş %99 Hepsi.Hayvana Yazık Günah Havalar Zaten Sıcak Çok Daralıyordu.Neyse ARtık Eş Değişimi Yada Kuş Değişiminin Zamanı Geldi.

Biraz mama takviyesi kafese kalamar kemiği koyun kuş kumu koyun ve yapabilirim derseniz dişinin popo kısmındaki tüyleri kesin biraz çiftleşmeyi kolaylaştırmak ve döllenmeyi arttırmak için ayrıca tünekleri sabit olsun çiftleşirken oynamasın

Biraz mama takviyesi kafese kalamar kemiği koyun kuş kumu koyun ve yapabilirim derseniz dişinin popo kısmındaki tüyleri kesin biraz çiftleşmeyi kolaylaştırmak ve döllenmeyi arttırmak için ayrıca tünekleri sabit olsun çiftleşirken oynamasın
Öncekilerdede 6 Da 2 Dolu Çıktı Dediğim Gibi Erkekte Sanırım 5 6 Yaşında Filan Var Erkeği Değiştirmeyi Düşünüyorum Yada Çift Olarak Sahiplendirmeyi

Geri