Karadeniz Pet

yumurtalar çıkmadı kuşlar çiftleşmeye başladı

bettikler

Meraklı Üye
arkadaşlar yumurtalar cıkmadı 1. yumurtaya baktım kanlı şekilde kalmıs diğerleri de döllenmiş bi kısım buyumus dişi yumurtaları soğutmus. dişi yumurtaların üzerinde yatarken bi cenazemiz oldu ust kat komsuma bıraktım memlekete gittim üzeri örtülü götürdüm üstünün örtüsünüde actırmadım 4 gün sonrada arkadasın nenesi ölmüş oda yan apartmandakı bi arkadasa bırakmıs kuşları... Kuşlar da bu arada yumurtaları sogutmus galıba son yumurtanın gunu 3 gun gecti bugun baktım dişi erkekle çiftleşmeye başladı heralde odamı yumurtalardan ümidi kesti kuşların başına gelmeyen kalmadı walla ilk yumurtalarıydı cenaze olmasa çokda güzel bakıyordum yumurtanın üzerinden hiç kalkmıyordu ama hala eski yumurtaların üzerinde yatıyor ne yapmam lazım arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:39 -->-> Daha önceki mesaj 01:03 --

--------------------------

boş yumurtaları alın tekrar çiftleşiyorlarsa yuvalık kalsın ama biraz dinlendirmek daha faydalı olur

Valla kardesim cok acayip olay gerçekleşmiş senin anlattıgına göre vefat eden edene . Kuşlarda arada kalmış , o yumurtalar da dediginiz gibi sogumustur yer değişmesindne dolayı kuslar rahat kalmamış gözüküyor . Yeniden ciftleşmeleri bir sonraki yumurta hazırlığıdır ama arkadaşında dedigi gibi diinlendirmek lazım kuş halsizdir stresli kalmıstır.

Valla kardesim cok acayip olay gerçekleşmiş senin anlattıgına göre vefat eden edene . Kuşlarda arada kalmış , o yumurtalar da dediginiz gibi sogumustur yer değişmesindne dolayı kuslar rahat kalmamış gözüküyor . Yeniden ciftleşmeleri bir sonraki yumurta hazırlığıdır ama arkadaşında dedigi gibi diinlendirmek lazım kuş halsizdir stresli kalmıstır.

dişi kuşu dinlendirmek lazım ama ne yapmam lazım kafesini mi ayırayım erkekle ne kadar süre dinlendirmem gerekli

kuşlar 10 gün güzel yatttı bakımlarını da eksik etmedim ama cenazeler üst üste denk geldiği için kuşlar rahatsız oldular

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:55 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

kafes çifthane ayırayım o zaman arasını

F20ZzMB.jpg

kuşlar 10 gün güzel yatttı bakımlarını da eksik etmedim ama cenazeler üst üste denk geldiği için kuşlar rahatsız oldular

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:55 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

kafes çifthane ayırayım o zaman arasını

F20ZzMB.jpg

cifthaneniz var ne güzel ayırın evet..

Geri