Karadeniz Pet

Yumurtalar Dolumu Boşmu ?

Adem HEND@N

Meraklı Üye
Arkadaşlar yumurtalar dolumu boşmu .
6ZOnmN.jpg
[/url][/IMG]

22AZj0.jpg
[/url][/IMG]

gkao2L.jpg
[/url][/IMG]

M67Joa.jpg
[/url][/IMG]

yPQ4Na.jpg
[/url][/IMG]

22AZrv.jpg
[/url][/IMG]

HER RESİM FARKLI YUMURTAYA AİTTİR.

Kaç günlük bunlar bana göre hepsi boş ama yaniltmak istemem

banada gorede hepsı boş bu yumurtaların kusun altından alabılırsın

Bu yumurtaların hepsi boş görünüyor.

Haa o zaman çok olmuş paşam alabilirsin yumurtaları yorma da Üzgünüm inşaallah bir dahaki kuluckaya

Erkek tohumlayamiyordur disi yaslidir boş oluyordur çiftleşme olmadan yumurtlama oluyordur ve en kötüsü birisi kısır olabilir inşaallah Degildir. inşaallah 3. Kuluçkada yavruları seversin

Kardeşim maalesef yumurtalar boş. Tüneklerini sağlamlaştır. Dişinin popo tüylerini kısalt. Vitamin takviyesi yap. Mesela Versele-Laga Omni-Vit verebilirsin.

Son düzenleme:
Erkek tohumlayamiyordur disi yaslidir boş oluyordur çiftleşme olmadan yumurtlama oluyordur ve en kötüsü birisi kısır olabilir inşaallah Degildir. inşaallah 3. Kuluçkada yavruları seversin

Abi benim kide aynısıydı ilk kuluçkada 4 yumurta yaptı hepsi boştu 2. kuluçkada 5 yumurta yaptı 4 yumurta boştu 1 tanesinin içinde yavru ölmüştü şimdi ise salı günü çiftleştiler her gün mama veriyorum dişinin kuyruğu düştü sürekli yuvada bu sefer olacak inşallah

Kardeşim maalesef yumurtalar boş. Tüneklerini sağlamlaştır. Dişinin popo tüylerini kısalt. Vitamin takviyesi yap. Mesela Versele-Laga Omni-Vit verebilirsin.

Abi şimdi tahta tünek aldım. O dediğin vitaminide alıcam. Ama abi dişi yumurtlamaya yakın popo tüylerini döküyor benim yolmama gerek varmı birde yuvayı pvc yuva yapayımmı ?

Abi şimdi tahta tünek aldım. O dediğin vitaminide alıcam. Ama abi dişi yumurtlamaya yakın popo tüylerini döküyor benim yolmama gerek varmı birde yuvayı pvc yuva yapayımmı ?
Tahta tünek iyi olur. Faydasını göreceksin. Kalamar kemiği koy, vitamin ver. Pvc folluk olursa daha iyi olur tabii ki. Nerede oturuyorsun kardeşim?

Beylikdüzü-Esenyurt tarafına işin düşerse bu aralar ben sana 1 tane PVC folluklu jumbo yuvalık hediye edeyim kardeşim. Benim de katkım olsun.

Allah razı olsun abim Ama uzak düşüyor biraz çok saol. Dişiyi nekadar dinlendirim 1 hafta yetermi

Benim yumurtalara baktım geçen haftalarda hesi aynı şekil. Bir kaç güne normalde 3 yavru çıkması lazım bakalım nolcak da bana da büyük ihtimal boş gibi gelior benim yumurtalar. Erkektemi iş yok çiftleşmedilermi bilmiyorum adamı strese sokuyolar :)

Geri