petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtalar dün catlaması lazımdı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berk ŞAHİN tarafından 26 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar kusumun kuluckada 19. günüydü dün ilk yumurta çatlamadı dün catlaması lazımdı bu gun 20. gün acaba bazı kuşlarda dahamı uzun oluyor ilk defa bu çiftimde 20. gune kadar çatmaladıgını gördüm bir sorunmu var acaba dişi yuvadaydı hergün çıktıgını görmedim kuluckayada yatıyordu yani bir sorunu yoktu 4 yumurta bıraktı simdi tamamen oturmus yumurtaların 4 ü birden altında herhalde hiç biri görünmüyor normalmi bu acaba kaç güne cıkabılır

2. Selahattin GÖKTAŞ

ilk kuluçkaysa yumurtalar boş çıkabilir biraz daha bekleyin çıkmazsa alırsınız yumurtaları.

3. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Evet ilk kuluçka ama ben dolu olduguğu düsünüyordum bakmıstım 6. günde insallah öyle değildir diğerleri

4. Selahattin GÖKTAŞ

inşallah değildir ama üzülmeyin kesin boş diye bişey yok zaten...boşsa bile sonraki kuluçkada tecrübe kazandıkları için yavru olma ihtimali çok daha yüksek olur.

5. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    İnşallah sağolun

6. ens

ens Guest

forumdakı proflara ozel msj atsan ıyı olur bence cunku onemlı bır durum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:55 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

yumurta catlamıyorsa senın catlatman gerekebilir cunku yapanlar var ınternette bı arastır bence

7. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    katılıyorum

8. Tuan MAKSEL

1-2 gün gecikme olabiliyor ablamın kuşun'da olmuştu.

9. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeş karanlıkta ışıkla bak ilk yumurtaya google da resimler var dolu yumurtaların karşılaştır.

10. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Malesef arkadaslar bakamıyorum neden diye sorarsanız dısı kus resmen yumurtaların ustune pusmuş yuvalıga dokandıgım an bas bas bagırıyor vallaha yumurtalarda saklamısmı altında ne yapmıs göremiyorum suan erkek de yuvalıga gırıyor

11. Tahsin ÖZDEN

ilk yumurta sorunlu olabilir bazen yavru uygun sıcaklıkta yetişmiyo yumurta içinde diyerlerinde sorun olmaya bilir ama dişini takip et yuvadan çıkınca yumurtalarını kontrol etmelisin yavru yumurtayı çatlatamamışta olabilir.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu yumurta catlaması