Karadeniz Pet

Yumurtalar geldi ama :( ACİL Yardım..

• Konbuyu başlatan Yasin KİRAZ
  • Başlangıç tarihi
Y

Yasin KİRAZ

Guest
Merhaba, uzun zamandır yavru beklediğim kuşlarım bugün sabah ilk yumurtalarını verdi ancak yuvalık yerine yemliğe yumurtlamış :( bende sabah aldım hemde içine baktım içinde yavru var yuvalıga geri koydum birazda yem döktüm içeri. Sabah işe çıkana kadar 10-20 dk gözlemleye bildim ama dişi hiç ilgilenmiyor yumurtayla ve yuvalığada hiç girmedi. Hala yumurtası var karnında ne önerirsiniz ne yapmam lağzım

Yeni yumurta içinde yavru görünmez. En fazla belli belirsiz sarılık vardır. Sonraki yumurtaları inşallah yuvalığa yapar. Genelde 3. yumurtadan sonra yatmaya başlıyorlar. Yine dışarı yaparsa yuvalığa bırakırsın yumurtayı. Hayırlı üretimler olsun.

Yeni yumurta içinde yavru görünmez. En fazla belli belirsiz sarılık vardır. Sonraki yumurtaları inşallah yuvalığa yapar. Genelde 3. yumurtadan sonra yatmaya başlıyorlar. Yine dışarı yaparsa yuvalığa bırakırsın yumurtayı. Hayırlı üretimler olsun.

Levent abi çok teşekkür ederim. Yuvalığa koyarken ışığa tutmuştum içinde biraz sarılık veya siyahlık vardı ya da bana öyle geldi. Hemen yuvalığa koydum.

yumurtayı yuvalığa koy yeni yumurtalaru büyük iğtimal yuvalığa yapar