petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtalar gelmeye başladı

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve mavişim16 tarafından 24 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. mavişim16

mavişim16 New Member

Beğenileri:
    0
    Herkeze merhabalar bu çiftimi 3 hafta önce petshoptan almıştım geçen hafta pazar günü çiftleştiklerini gördüm.Dün ilk ymurta bu günde 2. yumurta geldi.Maşallah yerlerine çabuk alıştılar :)

Üstadlara bir sorum var arka arkaya yumurtlaması normalmi ?
    ama ilk yumurta pazar akşamıda gelmilş olabilir

Yumurtaların resmini çekmek istemedim sitres yapmasınlar diye.

#1 mavişim16, 24 Mart 2015
    Son düzenleme: 24 Mart 2015
  2. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    aynı gun de yumurtlamıs olması zor sen farketmeden bugun 2. geldiyse 1. de pazar gunu gelmiştir...

3. mavişim16

mavişim16 New Member

Beğenileri:
    0
    pazar günü öğlen baktım yumurta yoktu ilk yumurtayı dün gördüm 2. ymurtayı da bu gün

4. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    yatıyorrsa sorun yoktur diye düşünüyorum demekki dişi yumurtaları çabuk olusmturmustur .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:34 -->-> Daha önceki mesaj 19:32 --

illa öğlene kadar yapacak diye bişey yok aksam veya gece 5 de de yumurtlamıs olabilir. sorun yok rahatsız etme yatıryorsa ...

Sayfayı Paylaş