Karadeniz Pet

Yumurtalar Hakkında

• Konbuyu başlatan Erdem Demir
  • Başlangıç tarihi
E

Erdem Demir

Guest
Arkadaşlar selam, bugun bir arkadaşım bakamadığını söyleyerek bir erkek ve bir dişi eş tutmuş ve daha önce yavru alınmış çift getirdi Yuvalıkta da 2 adet yumurta vardı. ok yavaş biçimde sarsmayacak şekilde eve getirdim ancak ne kadar yavaş olsamda ister istemez sarsıldılar. Şu anda ikisi de yuvalıkta yumurtalar zarar görmemiş. Sizce yumurtaların akıbetı ne olur ne yapmam gerekır bilgilendirirseniz çok sevinirim. Saygılar

Yumurtalara bir şey olmamış olsa bile kuşlar yer değiştirdiği için yumurtaların üzerine yatmayabilir kırabilir yeni yumurta yapmaya bilir.

Yumurtaları kontrol ettinizmi dolumu boşmu?Siz faza ilgilenmeyin yeter ortama alışmaları lazım artı kuluçka dönemindeler

Sizin yapmanız gereken hiçbir şey yok. Kuşları rahatsız etmeyin. Tekrar yumurtaya yattığına şükretmelisiniz. Genelde yer değişikliğinden dolayı kuşlar yumurtadan kalkarlar.. Dua edin de kalkmasınlar....

Daha fazla rahatsız etmemek adına yumurtalara bakmadım açıkcası ama bana geldıgınde bır kucuk ve bır buyuk yumurta vardı Şu anda hem erkek hem d edişi yuvalıkta tekrar rahatsız etmedım boş odaya koydum. Ama akıbeti ne olacak çok meraklanıyorum açıkcası.

Arkadaslar deneyim ve bilgileriniz paylasirsaniz cok mutlu olurum.

Geri