Karadeniz Pet

yumurtalar her seferınde bos cıkıyor

• Konbuyu başlatan oguzozer
  • Başlangıç tarihi
O

oguzozer

Guest
oncelıkle merhaba 1 bucuk yasında bır cıft kusum var bunları 3 aylıkken almıstım ve son ıkı aydır yumurtluyo ama uzerınde yatmıyor bı keresınde bı yumurtasına baktım sadece kabuktu dıger dort tanesı sarısı ve beyazı vardı yuvanın kenarına dızıyor uzerınde yatmıyor bu ucuncu olacak beser tane yumurtluyo ben elımden geldıgı kadar ilgilenıyorum mamalar hazırlıyorum vıtamınlerını verıyorum benım yapmam gereken ne bır yardımcı olursanız cok sevınırım cevabınız için şimdiden tesekkur ederım iyi aksamlar

Tünekleri ahşap yapmayı düşünün erkek çiftleşirken tünek sallandığı için tam tutturamıyor dölleme olmuyor. Dişide bunu hissettiği için boş yumurtaya yatmıyor .

Yuvalik ortasi delik Yuvalik olsun inşaallah kısırlık yoktur bir kuluçka daha geçirsinler bakalım inşaallah bu sefer çıkar

pekı bos yumurtayı nasıl anlarım ısıga bakma teknıgını bılıyorum baska bı yolu varmı yanı yumurta bos olsa bıle sarı ve beyazı olurmu

Yumurtanın boş olmasi o demek zaten düşün bakkaldan aldığımız tavuk yumurtası içinde sarı ve beyazı var ama tohumsuz

Yumurta boş olsada sarısı ve beyazı olur benim kuşlarında ilk kuluçkası boş çıktı üstüne yatmasına rağmen.Son yumurtanın üzerinden 6-7 gün geçtikten sonra tekrar kontrol edip kuluçkayı sonlandırdım şimdi tekrar yumurtlamasını bekliyorum.

Geri