petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtalar her seferınde bos cıkıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve oguzozer tarafından 20 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. oguzozer

oguzozer Guest

oncelıkle merhaba 1 bucuk yasında bır cıft kusum var bunları 3 aylıkken almıstım ve son ıkı aydır yumurtluyo ama uzerınde yatmıyor bı keresınde bı yumurtasına baktım sadece kabuktu dıger dort tanesı sarısı ve beyazı vardı yuvanın kenarına dızıyor uzerınde yatmıyor bu ucuncu olacak beser tane yumurtluyo ben elımden geldıgı kadar ilgilenıyorum mamalar hazırlıyorum vıtamınlerını verıyorum benım yapmam gereken ne bır yardımcı olursanız cok sevınırım cevabınız için şimdiden tesekkur ederım iyi aksamlar

2. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tünekleri ahşap yapmayı düşünün erkek çiftleşirken tünek sallandığı için tam tutturamıyor dölleme olmuyor. Dişide bunu hissettiği için boş yumurtaya yatmıyor .

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yuvalik ortasi delik Yuvalik olsun inşaallah kısırlık yoktur bir kuluçka daha geçirsinler bakalım inşaallah bu sefer çıkar

4. oguzozer

oguzozer Guest

pekı bos yumurtayı nasıl anlarım ısıga bakma teknıgını bılıyorum baska bı yolu varmı yanı yumurta bos olsa bıle sarı ve beyazı olurmu

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yumurtanın boş olmasi o demek zaten düşün bakkaldan aldığımız tavuk yumurtası içinde sarı ve beyazı var ama tohumsuz

6. Mustafa Arslan

Mustafa Arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Yumurta boş olsada sarısı ve beyazı olur benim kuşlarında ilk kuluçkası boş çıktı üstüne yatmasına rağmen.Son yumurtanın üzerinden 6-7 gün geçtikten sonra tekrar kontrol edip kuluçkayı sonlandırdım şimdi tekrar yumurtlamasını bekliyorum.

Sayfayı Paylaş