Karadeniz Pet

Yumurtalar Hk. Acill

Arif BYGL

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,

Benim hatunun Muhabbet kuşları yumurtlayalı 22 gün olmuş, kuluçka süresinde erkekle şiddetli kavga ettikleri için erkeği ayrı bi kafese almışlar. Toplamda 2 yumurta var ancak dişi üzerine yatmasına rağmen hala hareketlilik yok. Yumurtanın birinde iğne deliği kadar delik var ve morarmış. Diğeri normalmiş ancak dişi halen yatıyor. Ne yapmamız gerekiyor bunlar ne anlama geliyor
Teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

kuşu pek rahatsız etmeden ışıkla kontrol edin yumurtaları. boşsa altından alın. googlea ışıkla muhabbet yumurta kontrolü yazın orda dolu boş hangisi anlarsınız.

Merhaba arkadaşlar,

Benim hatunun Muhabbet kuşları yumurtlayalı 22 gün olmuş, kuluçka süresinde erkekle şiddetli kavga ettikleri için erkeği ayrı bi kafese almışlar. Toplamda 2 yumurta var ancak dişi üzerine yatmasına rağmen hala hareketlilik yok. Yumurtanın birinde iğne deliği kadar delik var ve morarmış. Diğeri normalmiş ancak dişi halen yatıyor. Ne yapmamız gerekiyor bunlar ne anlama geliyor
Teşekkürler

Güncel

O içi mor olan bozulmuştur diğeri de boş mu dolumu kontrol edin ama bana göre ikisi de boştur bir iki gün daha bekleyin yumurtaları alıp eşleri birleştirin

Büyük ihtimalle 2si de boş yumurtaların. Kontrolünü yapın ve ona göre kuluçkayı sonlandırın. Geç bile kalmışsınız. 7 günlükken kontrol yapabilirsiniz.

Geri