petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtalar kurudumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve takolate06 tarafından 28 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. takolate06

Merhaba arkadas kuslarimin 4 yumurtasi var.Gecen hafta fenerle kontrol ettigimde yumurtalarin 3 unde damarlar kucuk bir nokta belli oluyordu bugunlerde cikmalari gerekiodu.Bugun tekrar fenerle baktim yumurtalar iyice hafiflemis kimisinin ici kurumus kitir kitir ses geliyor.Odam nemli die tahmin ediyorum 1 metrelik akvaryum var ama ustu kapali die petegin ustune bir kapta su koymustum.Yumurtalari atip yavrulugu cikarmalimiyim.Neden boyle oldu hic anlamadim disininde erkeginde ilk kuluckasi ama disi yumurtalarin ustunden hic kalkmiyodu.

Yumurtalardan ici tikir tikir edeni kirdim resmini ekledim ustalardan yorumlarini bekliyorum.

#1 takolate06, 28 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ekim 2013
  2. Muharrem KARAKOÇ

bu konuyu takip edeceğim aynı şey banada oluyor kuruyup gidiyor yumurtalar

Sayfayı Paylaş