petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtalar öldümü ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Umut SON tarafından 20 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Merhabalar benm bir cift kusum var kusum 1 hafta once yumurtaya oturdu bu sure icinde sadece tuvaleti icin disari cikiyordu ama biraz once disari cikti yaklasik bir saat girmedi ve hava karardi kafese baktigimda halen disarsaydi bende isigi actim ve yuvaligi actim hemen iceri girdi yumurtalsr bu surede zarar gormusmudur bundan oncede yumurta yapmisti ama hep disardaydi ve en sonunda yuvaliktan atmisti yunurtalari acaba bulundugu ortamimi sevmedi nedeni nedir yardimlarinizi bekliyorum..

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Yumurtalar dolu ise dişi kuluçkayı kendi ayarlayacaktır, boş ise bir müddet sonra yuvadan atabilir. Siz rahatsız etmeyin dişiyi kendi haline bırakın.

3. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Tessekurler insllah bise.olmamistir :(

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    İnşallah hepsi doludur ve yumurtadan sağ salim çıkıp yeme düşerler.Bereketli üretimler.

5. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Rahatsız etmeyin kuşu kendisi ayarlıyordur kuluçkayı...Siz bakınca içeri girmesi sorun olmadığını gösterir

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Cok tesekkurler hepinize saolun. :)

Sayfayı Paylaş