Karadeniz Pet

yumurtalar yok oldu

• Konbuyu başlatan HasCimbomlu
  • Başlangıç tarihi
H

HasCimbomlu

Guest
mrb günlerden beri çıkmasını bekledıgım yumurtalarım 2 günde 1 tane olmak üzere ortadan kayboldu yanı 5 yumurta vardı suan da hiç yok işin tuhaf tarafı ne yumurta kabukları var ortada ne yavru var hiç bişe yok bi bilgisi olan varmı :)

ama dişi yumurtaların üzerinde hep yattı yanı hıc dısarıya cıkmadı dıyebılırım 19. günden sonra yumurtalar 1 er gün arayla yok oldu ortadan boş oldugu için kırıp kendısı yemiş olabilirmi aceba

Olabilir 19 gün yatıp sonra bozmaz boş olduğu için kırıp yemişlerdir.

peki neden böyle bişe yapar yanı o kadar bekledık ilgilendık emekler boşa gitti ona üzüldüm
dişinin ilk yumurtalaması
aceba erkek kuş kısır olabılırmı
yoksa ılk yumurtaların boş olması normalmıdır.

kuşun ilk yumurtasıdır acemi erekke ondan dişi boş oldunu anladı kalsiyum acsından yedi dolu olsaydı yavruyu yiyemezdi 2. kuluçkaya erkek dölleye bilir yumurta ve havuç ver

bir varmış bir yokmuş :( eğer boşsa kırıp afiyetle yemiştir

Boş olduğunu anlamış kırıp yemiştir, ilk kuluçkada yumurtalar boş olabiliyor.

tüh yav geçmiş olsun bidakine dolu olur yumurtalar inşallah :)

arkadaslar dün bi yasıma daha girdim dogum günüm olmamasına ragmen :)))

sebebi kaybolan yumurtalardan 1 tane kalmıstı dün dedım bakım eger onuda yemısse yuvalıgı sökeyım hayvan kendısını toparlasın bıraz dıye düşünürken yuvalıga baktıgımda ne göreyim yuvalıkta 6 tane yumurta olmus bırden bıre ya bu nasıl olur arkdaslar birisi yardımcı olabılırmı öncekı yumurtaların yok olduguna tamamen emınım bunlar yenı yumurtalarmı yenı yumurtalar olsa 2 günde nasıl yumurtladı bu kadar yumurtayı ben cözemedim :)

kardeş sen yumurtaları gorememıssın bence.ıkı gınde 6 yumurta yapamaz.5 yumurtası vardı saten ıkı gun sonra altıncıyıda yapmış.doluysa en gec 21. gun çıkarır.olmazsa tut ısıga içi koyu ise doludur.turuncu ve içi net gorunuyorsa bostur.al at yumurtaları

dostum bulmak ıcın kafesın altını üstüne getırmıstım yuvalıgı söktüm baktım 1 tane yumurta kalmıstı geri içine alamayacagına göre tek bi yol kalıo yenıden yumurtaladı :) yardımlarınız için tesekkurler

2 Günde değil 6 yumurta 3 yumurta bile yapamazlar siz görmemişsinizdir yuvalıkta yumurtaları.

Geri