petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtalar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Deniz kaya tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Deniz kaya

Deniz kaya Member

Beğenileri:
    0
    Birsey ogrenmek istiyorum dişi kuş bos yumurtaya yatar mi? Kusumum şuan 3 yumurtasi var. Işık tuttum ama pek anlayamadim, elime de alamiyorum yardimci olun lutfen:confused:

2. Erol çatar

Beğenileri:
    7
    Hocam kusun yumurtalar kaç günlük . Erkek varmi ciflesirlerken gördünmu. Bunları bilmiosan iz bir adet led lamba alıp aşağıdan ışık tutun belli olur . Forumda usta lar var onlar daha iyi yanitlicakdir

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    1 hafta sonra yumurtalar kontrol edilebilir seffafsalar boştur erkeksizde yumurtlar kızgınlık yumurtasinada yatabilir

4. Deniz kaya

Deniz kaya Member

Beğenileri:
    0
    Daha once yuvalikta ciftleşmisler sanirim ama simdi bizde görebiliyoruz ciftlesmisler. Neredeyse 1 hafta olacak yumurtlayali. Ilk yumurtayi baba kus kirdi o yuzden ayirmistik. O doluydu ama emin olmak istiyorum yumurtalar dolu mu. Bosuna umutlanmayayim :cool:

5. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Yumurtayi elinize alip ışığa tutunca belli olur zaten.
    6-7 gün üstünde dişi yatmissa, ışıkta damarlanma
    görülür yumurtanın içinde.

6. Deniz kaya

Deniz kaya Member

Beğenileri:
    0
    InsaAllah doludur :eek: denicem

Sayfayı Paylaş