petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtalar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet altuntaş tarafından 13 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. mehmet altuntaş

mehmet altuntaş New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba

Muhabbet kuşum 14 gün önce 3.yumurtadan sonra kuluçkaya yattı şimdi yumurtaları kontrol ettigimde bir şeyi fark ettim 2 tane yumurtam kırmızı ve 2 sindede kalp atışlarını görebiliyorum fakatbenim merakım diger 2 tanesi hala sarı ve diger 2 tane yumurta dik duruyor ve uç tarafı siyah arkası boş acaba bozuldumu

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Sarı-Beyaz gördüklerin muhtemelen boş. Kırmızı damarlanmalar oluşmaya başlamış. İçi siyahlık olanlar gelişimin ilerleyen safhalarında. Sen boş-dolu elleme dursunlar.

3. abtmusic

abtmusic Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun kardeş inşallah bizede nasip olur yavruları görmek :) hocamın dediği gibi boşvarsa bırak elleme çıkartıresan dişi kuş dolu olan yumurtaları kırabilir..

4. mehmet altuntaş

mehmet altuntaş New Member

Beğenileri:
    0
    Cevaplarınız için teşekkür ederim benim merak ettigim yumurta dik duruyor bir tarafı siyah bir tarafı boş neden böyle boş mu.

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yumurta oluşumu sırasında içinde ölüm olunca, yumurta içindekiler bir yere toplanıyor. Ağırlık merkezi bir kenara yakın olduğu için yumurta dikiliyor. Çok büyük ihtimalle o yumurtadan yavru çıkmayacak. Ancak yumurtalar kırılmadıktan sonra yuvalıktan almak için acele etme.

Sayfayı Paylaş