petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtaları kirmislar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mert kılıç tarafından 12 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Mert kılıç

Daha önce iki adet yavru almıştım ve çıkması gereken 4 yumurta vardı bugün baktığımda yumurtaların 3 tanesini kırdılar ikisine yavru ölü olarak yuvada duruyordu 1 tanesini kirmadilar bu yumurta dolumu onu neden kirmadilar sizce

2. zeynep beril

zeynep beril New Member

Beğenileri:
    0
    Üzücü keşke kuşlar hemen yuvalığa alışsa bol bol yumurtlasalar ve hepsi dolu oşsa ama oşmuyo sorunlar çıkıyo..inş kalan yumurta doludur..

3. Mert kılıç

Bir yumurta kaldı ikide yavru var yumurtadan geçtim inş yavruları zarar vermezler

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yavrular a zarar vereceklerini düşünmüyorum anne yumurtaların günü geçtiği için kirmiş olabilir.

5. Mert kılıç

İnş dediğiniz gibi olur anlamadigim 1 yumurtayı neden kirmadilar normalde yarın çıkması gerekiyor onun

6. Yiğit Eren AYDEMIR

Meeak edme yavrulara bise olmaz kalsiyimntakviyesi icin yumurta mamasi kalamar kemigi kus kumu vs kullan kalsiyum eksikliginden yemistir yumurtalari cunku yumurtlayinca cokbkalsiyum kaybeder takviye yap !! Ayrica takviye yaparsan bu yavrularla isi bitince yavru alirsin benimde 4 yavrum var en buyugu 17 gun civarinda :D unutmaa!

Sayfayı Paylaş