Karadeniz Pet

Yumurtalarım yardım edın

BAGCILARLI

Meraklı Üye
2 yumurtamı kaybbettım bırı bos dıerı ıse erkek kırdı neyse 3 uncu yumurtamdan persenbe gunu ses gelıyodu kusun sesı hala cıkmadı ısıkla bakım dedım sımdı ısık dıer taraftan cıkmıyodu ıcınde bı tabaka var gıbı aynı napmam lazım acıl yavrumu kurtarmam gerek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 10:52 --

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Benimde kusum ilk yumurtayi kirdi ama aradan 8 gun gecti hala 2. Yumurta gelmedi ilk yumurta bostu heralde o yuzden kirdi disi

3 uncu yumurtamdan persenbe gunu ses gelıyodu kusun sesı hala cıkmadı ısıkla bakım dedım sımdı ısık dıer taraftan cıkmıyodu ıcınde bı tabaka var gıbı aynı napmam lazım acıl yavrumu kurtarmam gerek ARTIK YUMURTADAN SESDE GELMIYOR ABI LUTFEN YARDIM EDIN

ABİ YUMURTAMI KIRDIM KUS OLMUS
n2686M.jpg
HERHALDE

Geçmiş olsun. İnşallah diğer kuluçkalar da böyle sorunlar olmaz sağ salim yumurtadan çıkarlar.

Saol abı off ya

Üzülme [MENTION=17281]BAGCILARLI[/MENTION] İnşallah diğer kuluçkalar sorunsuz geçer. Çiftlerin ilk kuluçkası ise veya erkek çiftleşmek için dişiyi rahatsız etmeye yuvalığa girdiğinde yumurtalara zarar vermiş olabilir. Tekrar geçmiş olsun.

Aynen oyle oldu cok ugrastım abı 15 gundur ayrı tuttum son 3 yumurtam var ınsallah onlara zarar gelmez

ayrı abı koydugumda dısıyı rahatsız edıyor

Diğer yumurtaların kaçıncı günü. Dolu olup olmadıklarına bakmışmıydın ?

aynen abı ayrı su anda

baktım dolular

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:01 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

birinin 19

İnşallah bunlar sorunsuz çıkarlar yumurtadan. Yemliği yuvalık girişine yakın biryere koy. Mama yapıp ver ve aspuru ayrı bir kapta yuva girişinde bulundurursan dişi fazla yorulmaz.

Geri