Karadeniz Pet

yumurtaların gunu gectı

E

ens

Guest
bugun 21. gun oldu ilk yumurta ıcın ve hala catlamadı. bu kuslarımın 2 kuluckası ılk kuluckada yumurtaları kırdı falan yatmadı bıle sımdı ıse duzenlı yattı ve 3 yumurta yaptı bu arada dısım pakıstan erkek çekoslavak bir sorun yoktu oturuyordu nedense cıkmadı yumurtalar ne yapsam fenerle baktım fakat bişey anlamadım kırmızılık yok çunku... yardımınızı beklıyorum(hala çıft yuvalıkta ve yumurtaya oturuyor)

ilk yumurta boş olabilir ama 2 ci yumurta doludur büyük ihtimalle günleri doğru hesapladığınıza eminmisiniz benim ilk yumurta 20 ci gün cıktı bende günü şaşırmıştım ilkönce sonrakilerin hepisini not almaya başladım

gunu sasırmam ımkansız yılbası gecesı ılk yumurta geldı dıgerlerı 1 er gun arayla sırayla geldı işin anormal tarafı tum yumurtaların ısıkta sarı olması sadece bıtanesınde hafıf bısey var gıbı anlayamadm numara vermedıgım ıcın hangısı oldugunuda bılmıyorum bazısının ıcınde havada var gıbı duruyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:46 -->-> Daha önceki mesaj 15:37 --

neden kimse yardımcı olmuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:15 -->-> Daha önceki mesaj 15:46 --

yardım edınnnnnnnnnnnnn

yumurta kontrolü

Geri