petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtalarla ilgili yardım edin lütfen...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ali arda tarafından 9 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. ali arda

ali arda New Member

Beğenileri:
    0
    10 ocakta dışı kuşum yumurtladı ve 16 ocakta kuluçkaya yattı ve halen kuşlar yumurtadan çıkmadı 6 tane yumurta var yumurtaları kontrol etmedim yardım edin lütfen... [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] , [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] , [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] , [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] , [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION]

#1 ali arda, 9 Şubat 2015
    Son düzenleme: 9 Şubat 2015
  2. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    Yumurtalar gecikmiş. Boşuna beklemeyin. Geçmiş olsun. Yumurtaları alın. Hayvan da yorulmasın. Kendine gelsin biraz.

3. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Yumurtaları numaralandırdıysan, son yumurtayı kontrol et. Eğer o boş ise arkadaşın dediği gibi bekleme al yumurtaları çıkar yuvalığı. 2-3 hafta kuş dinlensin sonra gene takarsın.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yumurtaları kontrol et boş ise al at yeni kuluckaya baslasinlar

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    son 1-2 yumurta dısında digerleri ölmüstür icinde.. son yumurtaları bi kontrol et.. belli eder zaten kendini..

Sayfayı Paylaş