petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtalı çift

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet emin tektaş tarafından 18 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet emin tektaş

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar üreticiden bir yumurtası olan çek çift aldım. Yanlız kuşları kutuyla getirdim evdeki kafesime koydum ve yumurtayı paltomun cebine koydum. yumurta açısından bir sıkıntı olur mu ? Ayrıca dişi ilk iki saat yuvayla hiç ilgilenmedi ben iki defa zorla yuvaya koydum sonra yavaş yavaş ilgilenmeye başladı son üç saattir yumurtaya oturmuş arada bir çıkıyor

#1 mehmet emin tektaş, 18 Kasım 2014
    Son düzenleme: 18 Kasım 2014
  2. baskentli06

Beğenileri:
    2
    cebinde gelen yumurtadan ne bekliosunuz sizce neyse kardeş diger yumurtalara bakacaksınız bundan umudu kesin bence

3. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Bu şekilde yumurtaya bakmayabilir. Yeni kafesine ve yuvasına alışması zaman alabilir. Ancak biliyorsunki eş tutmuş ve yumurtlamış kuş. Mutlaka tekrar yumurtlar. Gerisi sabır. Belkide şimdiki yumurtadanda yavru çıkabilir

4. mehmet emin tektaş

Beğenileri:
    0
    yumurtayı zaten yeni yapmıştı aldığım kuşçu yumurtayı götürme buna oturmaz zaten yine yumurtlar dedi ben zorla aldım ilk önce oturmadı son dört saattir üstünde

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    beklemen lazım ama bozulmuştur bence

6. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Niye cebinde getiriosunki kardes peceteye sarip elinde getrseydin fazla sallamaddan kus bakiosa sikinti olmaz bence sonraki yumurtalarida yapar kafese alistiysa hemen bende yavrulu kus aldim kafesi yavrulugu her seyi kuslar yerini sewdi 3.4 gun sonra ciftlesme oldu suan yumurta bekliom

7. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    ilk yumurtası ise devamı gelır demekkı o baoş olsada dıgerlerı dolu olur

Sayfayı Paylaş