Karadeniz Pet

yumurtalı çift

mehmet emin tektaş

Meraklı Üye
Arkadaşlar üreticiden bir yumurtası olan çek çift aldım. Yanlız kuşları kutuyla getirdim evdeki kafesime koydum ve yumurtayı paltomun cebine koydum. yumurta açısından bir sıkıntı olur mu ? Ayrıca dişi ilk iki saat yuvayla hiç ilgilenmedi ben iki defa zorla yuvaya koydum sonra yavaş yavaş ilgilenmeye başladı son üç saattir yumurtaya oturmuş arada bir çıkıyor

Son düzenleme:
cebinde gelen yumurtadan ne bekliosunuz sizce neyse kardeş diger yumurtalara bakacaksınız bundan umudu kesin bence

Bu şekilde yumurtaya bakmayabilir. Yeni kafesine ve yuvasına alışması zaman alabilir. Ancak biliyorsunki eş tutmuş ve yumurtlamış kuş. Mutlaka tekrar yumurtlar. Gerisi sabır. Belkide şimdiki yumurtadanda yavru çıkabilir

yumurtayı zaten yeni yapmıştı aldığım kuşçu yumurtayı götürme buna oturmaz zaten yine yumurtlar dedi ben zorla aldım ilk önce oturmadı son dört saattir üstünde

beklemen lazım ama bozulmuştur bence

Niye cebinde getiriosunki kardes peceteye sarip elinde getrseydin fazla sallamaddan kus bakiosa sikinti olmaz bence sonraki yumurtalarida yapar kafese alistiysa hemen bende yavrulu kus aldim kafesi yavrulugu her seyi kuslar yerini sewdi 3.4 gun sonra ciftlesme oldu suan yumurta bekliom

Geri