petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtalı kuşum Astım ...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Salih ŞİMŞEK tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Mehmet Salih ŞİMŞEK

Beğenileri:
    0
    Mubişimin çok hirlamasi var şimdi onun sesine uyandim diyebilirim.Garibim çok hızlı nefes alıp veriyor nasıl bir tedavi uygulamaliyim ustalar yardim...

[YOUTUBE] http://m.youtube.com/?#/watch?v=qciPGmikhF0 [/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:07 -->-> Daha önceki mesaj 03:50 --

Güncel.....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:44 -->-> Daha önceki mesaj 08:07 --

Konu güncel .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:41 -->-> Daha önceki mesaj 11:44 --

Bugün veterinere gittim Tavilin 200 adinda bir ilac verdi. İnternette biraz arastirdim ama pek bir şey anlamadim yardımcı olun lütfen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:42 -->-> Daha önceki mesaj 19:41 --

Biliyorum değerli zamanınızı boş yere çalıyorum ama dün gece bu konuyu açtım yokmu yardim edecek bir kardeşim.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    [MENTION=12651]salder[/MENTION] geçmiş olsun.
    Kuşlarım soğuk algınlığı yaşadıklarında Vitaform ya da neo-terramycin veriyorum. O yazdığın ilacı duymadım hiç.

3. Mehmet Salih ŞİMŞEK

Beğenileri:
    0
    Bugün gittigim veteriner verdi bunu kullan iyi olur diyor. Sizin yazdiginiz ilaçları nereden bulabilirim .

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tavilin, tylan ilacının yeni formu. Üst solunum yolu hastalıklarında kullanılır. Veteriner verdiyse onu kullanın. Soğuk algınlığı astım ve bronşite dönüşmüşse bu antibiyotiği verirler.

Sayfayı Paylaş