Yumurtalı kuşum Astım ...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Salih ŞİMŞEK tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Mehmet Salih ŞİMŞEK

Mehmet Salih ŞİMŞEK Site Bağımlısı

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Gaziantep
    Mubişimin çok hirlamasi var şimdi onun sesine uyandim diyebilirim.Garibim çok hızlı nefes alıp veriyor nasıl bir tedavi uygulamaliyim ustalar yardim...

[YOUTUBE] http://m.youtube.com/?#/watch?v=qciPGmikhF0 [/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:07 -->-> Daha önceki mesaj 03:50 --

Güncel.....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:44 -->-> Daha önceki mesaj 08:07 --

Konu güncel .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:41 -->-> Daha önceki mesaj 11:44 --

Bugün veterinere gittim Tavilin 200 adinda bir ilac verdi. İnternette biraz arastirdim ama pek bir şey anlamadim yardımcı olun lütfen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:42 -->-> Daha önceki mesaj 19:41 --

Biliyorum değerli zamanınızı boş yere çalıyorum ama dün gece bu konuyu açtım yokmu yardim edecek bir kardeşim.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Profesyonel

Beğenileri:
    189
    Yer:
    İstanbul / Maltepe
    [MENTION=12651]salder[/MENTION] geçmiş olsun.
    Kuşlarım soğuk algınlığı yaşadıklarında Vitaform ya da neo-terramycin veriyorum. O yazdığın ilacı duymadım hiç.

3. Mehmet Salih ŞİMŞEK

Mehmet Salih ŞİMŞEK Site Bağımlısı

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Gaziantep
    Bugün gittigim veteriner verdi bunu kullan iyi olur diyor. Sizin yazdiginiz ilaçları nereden bulabilirim .

4. Levent ACAR

Levent ACAR Profesyonel

Beğenileri:
    189
    Yer:
    İstanbul / Maltepe
  5. iss

iss Profesyonel

Beğenileri:
    2
    Tavilin, tylan ilacının yeni formu. Üst solunum yolu hastalıklarında kullanılır. Veteriner verdiyse onu kullanın. Soğuk algınlığı astım ve bronşite dönüşmüşse bu antibiyotiği verirler.

Sayfayı Paylaş