Karadeniz Pet

yumurtalı mı yağlanma mı?

• Konbuyu başlatan İlker Arık
  • Başlangıç tarihi
İ

İlker Arık

Guest
slm arkadaslar çiftimden dişi olanında popoda şişlik var.Diğer kuşlarıma da baktım hiçbirinde bu şişlik ve kırmızılık görünmüyo pek.Bu dişi de çok belirgin acaba hamile mi?yoksa yağ mı tutmuş

Valla zarar veririm diye tutmuyorum elimle .s ama deniyecem

elinle tutma kardeşm kafesden çek

Ben gelince korkup yuvaya geciyo ikisi de çok sıkıntı valla

:D alalı 2 ya da 3 hafta oldu uyumlu diye aldım yumurtlar diye rahatsız etmediğim için beni görünce kaçıyolar :D

Eline alma hiç tavsiye etmem hele ki bu yaşta ki kuşları ben yaptım o hatayı dişi hep kaçıyor benden.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Yok zaten hiç elime almam ben

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:09 -->-> Daha önceki mesaj 13:07 --

Dişi 2 hafta önce çekilmişti bu fotoyu yeni almıştım yumurtlar diye bekledim yumurtlamadı.Yine poposu şimdiki gibiydi bu fotoda

http://i.hizliresim.com/wb9yGd.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:35 -->-> Daha önceki mesaj 13:09 --

Cevap veren??

wb9yGd.jpg

kuşda yumurta var gibi. yumurta tıkanması olabilir

Geçen de tıkanma olabilir dedik kuşçuya götürdük biraz yağ enjekte etti hayvan canlandı ama şişlik fln kalmadı sonra düzeldi.1hafta gecti yine poposu şişti

kardeş resim 2 hafta öncesine ait sonradan veterinere götürmüşsün düzeldi felan dedin. sen iyismi yeni bir resim koy ona göre bakalım

Geri