Karadeniz Pet

yumurtalı muhabbet kuşu

timur

Yeni Üye
arkadaşlar yumurtalı muhabbet kuşu aldım sadece kuşları aldım yeni kafese koydum yumurtayı 2 ci gün kafese yumurtladı . oda sıcaklıgı gece 17-18 derece gündüz 20 21 derece yeni kafese uyum saglamaya çalısıyorlar acaba kuşları aldıgım yerden kendi bulundukları kafes yavruluk komple mi alsaydım 4-5 gün geçti bu saatten sonra alsam birsey farkedermi birinci yumurtayı yaptı baska yok yerlerı degişti arkadasın dükkanından eve getirdim .evde yeni kafese koydum bilgi yorumlarınız lazım teşekkürler

Son düzenleme:
yazdığınızı anlaşılır değil, kuşları aldınız evinize getirdiniz 2 gün sonra yumurta mı doğurdu,
bunu mu demek istiyorsunuz,
2 gün kafese yumurtladı demişsiniz hala anlamaya çalışıyorum ne demek istediğinizi.
yoksa yumurtalı olarak eve getirdiniz şu an yumurtalara yatmıyorlar mı onu mu demek istediniz, eğer bunu dediyseniz ve yumurtalara 4 günden beri yatmıyor iseler geçmiş olsun. bu saatten sonra önünüzdeki maçlara bakacaksınız.
iyi hobiler zevkli forumlar.
not: oda sıcaklıkları gayet uygun. yumurtalı kuş alırken kuşlarınızı yavruluklu alın ve yavrulugu mümkün mertebe sallamamaya özen gösterin kuşları kafese salarken de yuvalıktan kafese çıksınlar, kuşlarınızı ellemeyin.