Karadeniz Pet

Yumurtalı Takım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmet İBİŞ

Yeni Üye
01-) IRKI:

02-) CİNSİYETİ: Takım

03-) YAŞI: 2

04-) SAĞLIK DURUMU:Çok İYİ

05-) BİLEZİK NO:

06-) FİYATI: 90TL

07-) GEÇERLİLİK TARİHİ: SATILANA KADAR

0:cool: SAHİPLENECEK / ALINACAK ŞEHİR:İstanbul beylikdüzü ve çevresi

09-) GÖNDERİLEBİLİNECEK MESAFE:

10-) İRTİBAT TELEFONU: özel mesaj

11-) MAİL ADRESİ:

12-) TELEFONLAŞILABİLİNECEK ZAMAN DİLİMİ:

13-) AÇIKLAMALAR: cennet papağanına geçeceğim önceden yavru büyütmüş ve altında yumurtası var 5 tane yumurtasıyla birlikte vereceğim. cennet papağanıyla takas olur.

14-) RESİMLER:
p9blgo.jpg

kJ9mkJ.jpg

NWnmqg.jpg

Son düzenleme:
Bereketli olsun inşaallah

Güncel

Teşekkürler yorum yapanlara. Konuyu yanlış yere açmışım yeni fark ettim olması gereken yere yetkililer taşıya bilir mi?

Son düzenleme:
maşallah hayırlı satışlar

Tekrardan hayırlı satışlar konunuz taşınmıştır

çok güzel bir çiftmiş gerçekten. uzak mesafedeyim o yüzden alamam ama merak ettim önceki yavrular ne renkte çıktılar? genelde yeşil ve sarı baskın olduğu için mavi çıkan pek olmuyor da

çok güzel bir çiftmiş gerçekten. uzak mesafedeyim o yüzden alamam ama merak ettim önceki yavrular ne renkte çıktılar? genelde yeşil ve sarı baskın olduğu için mavi çıkan pek olmuyor da

Eşit sayıda çıktı yeşil yavruların kanatlarda siyahlık vardı mavi yavrular dişiden daha koyu oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:28 -->-> Daha önceki mesaj 00:56 --

güncel ilan

güncel ilan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:13 --

güncel ilan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:17 -->-> Daha önceki mesaj 19:58 --

Yavrular çıktı güncel ilan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri