petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtalı yada yavrulu çift satan ?

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve hasan karadağ tarafından 17 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. hasan karadağ
    Gizli

istanbul içi yumurtalı ancak en az bir yavrusu çıkmış çift kuş almak istiyorum yavrunun sakat olmaması lazım görüp alıcam kandırmayla uğraşmayın ciddi samimi satıcılar varsa istanbul içi burdan fiyat bildirsin yada mesaj atıp bildirsin 05364711288

2. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim hakaret eder gibi ilan açmışsın... bu şekilde sana kimse kuşunu satmaz

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Yumurtalı olsun diyorsun , yavrunun sakat olmamasını istiyorsun ? kahin misin ? adam nerden

bilsin yavrunun nasıl ne şekilde çıkacağını ? danteninde dediği gibi satacağı varsada satmaz ,

ben düşündümde vazgeçtim seni anca petshop paklar

4. hasan karadağ
    Gizli

anlamadım yorum yapmışsınız muhalefet oluyum de ne olursa olsun diyorumk. en az bir yavrusu çıkmış olsun şeklini şemalini görüyim bacağı kolu yerindemi sami olmayanlara faln kısmına gelince adam çıkar 3 5 seferdir sakat kuş doğuran çifti bana kakalamaya kalkar bunu yapmasınlar diye yazdım anladın inş.

5. hasan karadağ
    Gizli

ben de düşündümda ezel sen satsanda ben almam zaten meraketme bu kadar kasıntı biriyle iş yapmam ben

6. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Eyvallah haklısın kardeş, kandırılmamanı temenni ederim.

#6 Ezel ALBAYRAK, 18 Eylül 2013
    Son düzenleme: 18 Eylül 2013

Sayfayı Paylaş