Karadeniz Pet

Yumurtanın içinden yumurta çıktı

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
cin-yumurtasi.jpg

Çin, içinde çift sarı ve ‘ikinci bir yumurta’ içeren yumurta yumurtlayan tavuğu konuşuyor.

Yaklaşık 250 gram ağırlığındaki mega yumurtayı, 87 yaşında Çinli bir kadının sahibi olduğu tavuk yumurtladı. ‘Mucizevi’ olayın ürünü yumurta, çift sarının yanında içinde bir de ikinci bir tam yumurta içeriyor. Tavuğun, muazzam büyüklükteki yumurtaları 3 haftadır yumurtladığı ve bu sonuncusunun da dört veya beşincisi olduğu öğrenildi.

“YUMURTLARKEN ÖLÜYOR SANDIM”

Tavuğunun, uygulamakta olduğu pirinç rejimi sayesinde bu yumurtaları yumurtladığını söyleyen sahibi, “Böyle bir şey daha önce hiç görmedim hayatımda. Yumurtlarken gördüğümde, tavuğum ölüyor sandım” dedi.

[YOUTUBE]TOfrIlpgZUw[/YOUTUBE]

:D aynısı mubişlerdede olsa bizim forum birbirine girer

MaşAllah. Umarım bu durum çok sürmez. Tavuk ölür artık yani :D

tavuğa ne halt ettilerse çinliler...biyolojik deney kurbanı mı oldu acaba ?

çinlileri dünyada tek durduracak millet Türklerdir....eee haliyle korkuyorlar tabi...ataları çin seddini boşa yapmadılıar...

çinlileri dünyada tek durduracak millet Türklerdir....eee haliyle korkuyorlar tabi...ataları çin seddini boşa yapmadılıar...

Orası öyle ustam. Çanakkale' de nasıl ki gavurların sayısı ve teknolojisi üstündü lâkin biz kazandık; bu durumda da inşAllah öyle olacak..

herşeyin kopyasını yapıp ucuz kanserli malları sürüyolar piyasayı alt üst ettiler.yarın insanında kopyasını yapar bunlar

Murat abime katılıyorum öyle bi atalarımız vardı kı o çin seddini süs olsun diye yapmadılar TÜRK'lerın korkusuna yaptılar

Geri