petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtanın üstü kapanırsa

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mikail ÖZKAN tarafından 8 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mikail ÖZKAN

arkadaşlar hint bülbülerimin yuvasında peçete var 2 gündürde 2. yumurta geldi ama baezen peçetler yumurtanın üstünü kapıyo sorun olurmu? bi yardımcı olun

2. Mikail ÖZKAN

Bİ bakın üstatlar

3. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    hint bülbülü hakkında bilgm yok muhabbet kuşlarının aynasını ve oyuncaklarını çıkartmanızı tavsiye ederim.

4. Aysetursak

Benimkiler de peçeteyle üstünü kapatıyordu bence bilerek yapıyorlar dışarıdan gözükmesini engellemek için. Ama dişinin yumurtalara yatmasında filan hiç problem yaşamadım peçeteler yüzünden. Tabi daha bilgili arkadaşlar yardımcı olursa daha iyi olur ama sorun olmaz diye düşünüyorum

5. Mikail ÖZKAN

sizde kaç yumurta var şu an genelde ben bakınca kapıyolar

6. Aysetursak

Bende 4 tane yapmışlardı ilk

7. Mikail ÖZKAN

2. gün 2 yumurta oldu benim şu an nolcak bilmiorum akıllı yemlik yerleştirdim artık ilgilenmicem

8. Aysetursak

Umarım çok güzel yavrular alırsınız :)

9. Mikail ÖZKAN

işllah sizde .)

Sayfayı Paylaş