Karadeniz Pet

yumurtası olan kuş nefes hızlı nefes alıyor neden

• Konbuyu başlatan grafikerhane
  • Başlangıç tarihi
G

grafikerhane

Guest
http://www.youtube.com/watch?v=A0ZOLD7BoM4&feature=youtu.be
arkadaşlar kuş çok hızlı nefes alıp veriyor ölecek diye korkuyorum birde bir yere sabit bakıp duruyor neden oluyor bilen varsa acil yardım etsin llütdennnnnn ayrıca dört tane yumurtası var yumurtaların üzerindende kalktı bi saat kadar önce :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Böyle birşey demek zor. Resim koyma şansınız var mı?, Gece veteriner bulmak ta çok zor. İnş normale döner.

videodan tam göremedim o esnada kuyruğu nasıl? ileri geri filan oynatıyor mu?

bir de ne zaman farkettiniz?

dün çıkardı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:37 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

evet ileri geri oynatıyor bi saattir bu şekilde

Bence çok anormal bi durum yok. Okan beyin dediği gibi yumurtayı yakın zamanda yaptıysa onun etkileri de olabilir. Benimkilerde de oluyor bazen böyle hızlı nefes alma, arka arkaya hapşurma vs.

yeni bir yumurta varda o mu kasıyo diyecem kuşu ama daha dün çıkardı diyorsun,anlaymadım

peki neden yumurtaların üstüne yatmıyor dün dördüncü yumurtayı yaptı ben bunu bir arkadaşımdan 2 gün önce aldım ve aldığımda 3 yumurta vardı sarsmadan sallamadan özenle eve getirdim yumurtaya yatıyordu ama bi saattir yumurtaya yatmıyor ve sürekli bir yere bakıyor ilk defa beslediğim için ne yapılır bilemedim o yüzden

genelde hızlı nefes hakkında üst solunum yolu enfeksiyonu yazıyor ancak videoda öyle ağzını açıp kapama filan da yok. bilemedim

bu konu hakkında bilgisi olan yokmu acaba yani neden böyle oldu anlamadım

sen ne kadar sallamadım itina gösterdim de desen,bence kuş strese girdi o yüzden yatmıyor

yatmadığından dolayımı böyle yapıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

sanki birazda şişmiş gibi duruyor? ve de hiç ötmüyorlar sesi çıkmıyor

konu başlıklarımızı ''acil'' ''lütfen acil'' gibi başlık yazmıyoruz ..konu başlığınızı değiştirdim iyi forumlar..

Geri