Karadeniz Pet

yumurtaya yatarmi.... ?

kariza

Yeni Üye
siz saygıdeğer üstadlarımıza bi sorum daha olacaktı dün kendime bi çift kuş daha aldım tam alacagım sırada şans eseri dişi kuş aldıgım yerde yuvalık olmadgı için kafesin içine yumurtladı bende kuşları ve yumurtasını aldım ewe getırdım yumurtayı yuvalığa koydum dişi kuş yumurtaya yatarmı bu gun baktım yuvalıga kafasını sokuyor yuvanın ıcınde bısey yapıyordu eger yatarsa yavru cıkarmı yumurtadan. cvplarınız için şimdiden teşekkürler....

2 saat yatmamışsa o yumurtanın işi bitmiştir

2 saatle alakası yok. Ilk yumurtaya genelde yatmazlar ta kı 2.cı yumurta gelene kadar bu da 1 3 gun arasında bır surectır. Dıger konu ıse, yumurtaya hıc yatmayabılır. Muhabbet kusları urkek hayvanlardır. Yer degısıklıgı kusları etkıler ve alısma suresınce yumurta yapmayabılır ya da cıkan yumurtaya yatmayabılır. Sonuc olarak sız kusu rahatsız etmeyın, yatacagı varsa da yatmaz. Kus rahatsız edılmeyecek bır yere koyun.

2 saatle alakası yok. Ilk yumurtaya genelde yatmazlar ta kı 2.cı yumurta gelene kadar bu da 1 3 gun arasında bır surectır. Dıger konu ıse, yumurtaya hıc yatmayabılır. Muhabbet kusları urkek hayvanlardır. Yer degısıklıgı kusları etkıler ve alısma suresınce yumurta yapmayabılır ya da cıkan yumurtaya yatmayabılır. Sonuc olarak sız kusu rahatsız etmeyın, yatacagı varsa da yatmaz. Kus rahatsız edılmeyecek bır yere koyun.

rahatsiz olmayacakları biyerde ama aynı yerde bı çift kuşum daha var bunlar birbirleni görmlerinde bi sakınca olurmu yeni gelen kuşlar sitres felan yaparmı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:46 -->-> Daha önceki mesaj 13:44 --

bi gün daha dursun yumurta baklım yatmazsa yarın alırım.....

arkadaşlar cevap vermiş zaten..Bana göre de yatması çok zor..Yarın alma yumurtayı 2 gün sonra al..belki şans 2. yumurta fılan olursa durum değişebilir..

Geri