petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtaya yatmıyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve ılhan gürol tarafından 19 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    4 yumurtalı bir çift aldım arkadaşımdan yatmıyabilir dedi evdeki kafese koydum yattı o gece ertesi gün gene normal yatıyo çıkıyo çiftleşip gene giriyor aldıktan iki gün sonra baktım 5 olmuş yumurta o günde normal yattı fakat 2 gündür yuvalığa girgiğini görmedim yalnız neşesi sağlığı yerinde çiftleştiklerini görüyorum sürekli bozulmuştur yumurta dedim yuvalıkta yokken baktım birine yarısı kırmızı içi sanki bozulmamış sizce normalmi 3 saat dışarda durup yarım saat yatması

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Pek normal değil ama havalar sıcak inşaallah sorun olmaz bir kaç gün daha gözlemleolmadı al yumurtaları

Sayfayı Paylaş