petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtayi kirdim bi yadimm..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve göztepe1925 tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar 4. Yumurta olmus die baktim yuvaligi cikardim yuksekte kafes ondan elime aldim dolumu die elimden dustu we yerine koydum yuvaligi disi baya ario asiri hemde erkekte yuvaliga girdi ariolar durmadan yumurtlamaya dewwam edermi diski kismi hale sis bide obur yumurtalari kirar mi lutfen bi yardim edin:(

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bütün yumurtalar mı kırıldı 4. yumurta mı merak etmeyin sayıyı bilmez aramaz kuluçkaya devam eder geçmiş olsun keşke öyle kontrol etmeseydiniz

3. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Sorun olmaz sadece yazık olmuş,geçmiş olsun..

4. kandemir

kandemir New Member

Beğenileri:
    0
    ellemeyin şu kuşlara

5. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Tek yumurta kirildi demin disi yuvaliktan cikti biraz durdu tekrar girdi yattti yumurtaya sukur we erkekle disi hale ciftlesiolar durmuolar normalmi bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 10:57 --

Konuyu belirttigim gibi kuslari elleme gibi bisi yok ben yumurtalari kontrol ettim yazik oldu 1 yavruya resmen kiydik ama ama elden bisi gelmez kus cok anaci bi kus bide

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 11:00 --

Saolun ;:(

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Daha fazla rahatsız etmeyin yumurtalarınızı yuvadan çıkarmadan kontrol etmek en doğru olanı ele almak şart değil. Çiftleşmeleri normal yumurtlamaya devam edecektir

7. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Çiftleşmeleri normal, yeni gelecek yumurtaları döllüyorlar. Ancak yumurta kontrolünü yuvalığın içinde yaparsanız daha iyi olur. Böyle kazalar yaşanmaz

8. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Korktum yumurtlara bakmiacak disi die kus baya bi anaci cikti asiri hemde tsekrler bilgi icin

9. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    Yumurta dolu degildir insallah. Yazık olur öyleyse

10. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İlk yumurtayı ne zaman yumurtladı ? Ve kuşlara nerede kaç derecede bakıyorsunuz? Kişisel merak konuyla ilgili değil , cevap lütfen :)

11. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Yumurta doluydu malesef :( yazik oldu kus hale yumurtlamaya dewam edior 3 yumurta idi 1 kirildi 2 kalmisti bi gun sonra aksam tekrar yumurtladi 3 oldu gine hale ciftlesmeye dewam ediolar insalllah guzel yavrular alirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:24 -->-> Daha önceki mesaj 01:21 --

Kardes kuslar 2 metrelik yukseklikte raf var onun ustunde cifthane kafes te oda sicakligi dogal gaz aksam 9 da acilio gunDuz saat3.4 kadar ortalama 28cc filan wardir yumurtlamada 10 gun oluo

12. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Dunden beri takip ediyordum konuyu dolu olmasına cok üzüldüm gercekten insallah baska yavrular gelirde nesenizde yerine gelir:)

13. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Tesekur ederim azra hanim ilginizden dolayi bugun aksam weya yarin 4. Yumurta olcak insalllah yavrularin fotosunun aticam 10 gune kalmaz:)

14. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Insallah saglikli yavrular alirsiniz yeni actigim konuya bakabilirmisiniz belki bilginiz vardir

#14 Azra BARBAROS, 26 Kasım 2014
    Son düzenleme: 26 Kasım 2014

Sayfayı Paylaş