Karadeniz Pet

yumurtayi kirdim bi yadimm..

göztepe1925

Meraklı Üye
Arkadaslar 4. Yumurta olmus die baktim yuvaligi cikardim yuksekte kafes ondan elime aldim dolumu die elimden dustu we yerine koydum yuvaligi disi baya ario asiri hemde erkekte yuvaliga girdi ariolar durmadan yumurtlamaya dewwam edermi diski kismi hale sis bide obur yumurtalari kirar mi lutfen bi yardim edin:(

Bütün yumurtalar mı kırıldı 4. yumurta mı merak etmeyin sayıyı bilmez aramaz kuluçkaya devam eder geçmiş olsun keşke öyle kontrol etmeseydiniz

Bütün yumurtalar mı kırıldı 4. yumurta mı merak etmeyin sayıyı bilmez aramaz kuluçkaya devam eder geçmiş olsun keşke öyle kontrol etmeseydiniz

Tek yumurta kirildi demin disi yuvaliktan cikti biraz durdu tekrar girdi yattti yumurtaya sukur we erkekle disi hale ciftlesiolar durmuolar normalmi bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 10:57 --

ellemeyin şu kuşlara

Konuyu belirttigim gibi kuslari elleme gibi bisi yok ben yumurtalari kontrol ettim yazik oldu 1 yavruya resmen kiydik ama ama elden bisi gelmez kus cok anaci bi kus bide

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 11:00 --

Sorun olmaz sadece yazık olmuş,geçmiş olsun..

Saolun ;:(

Daha fazla rahatsız etmeyin yumurtalarınızı yuvadan çıkarmadan kontrol etmek en doğru olanı ele almak şart değil. Çiftleşmeleri normal yumurtlamaya devam edecektir

Çiftleşmeleri normal, yeni gelecek yumurtaları döllüyorlar. Ancak yumurta kontrolünü yuvalığın içinde yaparsanız daha iyi olur. Böyle kazalar yaşanmaz

İlk yumurtayı ne zaman yumurtladı ? Ve kuşlara nerede kaç derecede bakıyorsunuz? Kişisel merak konuyla ilgili değil , cevap lütfen :)

Yumurta dolu degildir insallah. Yazık olur öyleyse

Yumurta doluydu malesef :( yazik oldu kus hale yumurtlamaya dewam edior 3 yumurta idi 1 kirildi 2 kalmisti bi gun sonra aksam tekrar yumurtladi 3 oldu gine hale ciftlesmeye dewam ediolar insalllah guzel yavrular alirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:24 -->-> Daha önceki mesaj 01:21 --

İlk yumurtayı ne zaman yumurtladı ? Ve kuşlara nerede kaç derecede bakıyorsunuz? Kişisel merak konuyla ilgili değil , cevap lütfen :)

Kardes kuslar 2 metrelik yukseklikte raf var onun ustunde cifthane kafes te oda sicakligi dogal gaz aksam 9 da acilio gunDuz saat3.4 kadar ortalama 28cc filan wardir yumurtlamada 10 gun oluo

Yumurta doluydu malesef :( yazik oldu kus hale yumurtlamaya dewam edior 3 yumurta idi 1 kirildi 2 kalmisti bi gun sonra aksam tekrar yumurtladi 3 oldu gine hale ciftlesmeye dewam ediolar insalllah guzel yavrular alirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:24 -->-> Daha önceki mesaj 01:21 --

Kardes kuslar 2 metrelik yukseklikte raf var onun ustunde cifthane kafes te oda sicakligi dogal gaz aksam 9 da acilio gunDuz saat3.4 kadar ortalama 28cc filan wardir yumurtlamada 10 gun oluo

Dunden beri takip ediyordum konuyu dolu olmasına cok üzüldüm gercekten insallah baska yavrular gelirde nesenizde yerine gelir:)

Geri