petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtayı kırdım ...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Akgün BİNGÖL tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Akgün BİNGÖL
    Gizli

arkadaşlar ben dişi kuş yumurtladı ben istanbuldaydım kontrol edemedim bu gün gelip baktım yumurtaların hepsi boştu hatta kuruyan yumurtalarda vardı normalmidir bu?[​IMG]

2. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

kızgınlık yumurtası olabilir mümkündür

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    ilk kuluçkası ise gayet normaldir..bir dahaki kuluçkalarında muhtemelen tecrübe kazanacaklardır ve dolu çıkma ihtimali yüksek yumurtaların..

4. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

bu arada abi benim kanaryada eşe attm 5 gün bilemedn 6gün sonra yumurtladı daha yumurtalarda canlanma yok bugün 4.yü yumurtladı diyorum 3,4 gün dursun baktm bişey yok alayım

5. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Yücel kardeşim kanaryalar hakkında pek bilgim yok , o yüzden yanlış bilgi vermek istemem..

6. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

eyv. yinede sagolasın abi
    artık bilen ustalardan ses çıkmazsa deneme yanılma yoluyla :)

7. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    aynennn :)

8. erkan yıldız
    Gizli

üzüldüm inş ilerde olur

9. Akgün BİNGÖL
    Gizli

çiftleşme oluyor ama bende bildim kadarıyla ilk yumurtalar boş çıkıyor ama sonrasında yavaş yavaş yavrular geliyor tedirgin olduğum şey gene yaparlar değilmi ? sonrası gelir :)

10. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

gelir gelir kardeşim yeterki kuşları huylandırma bakımlarını göz ardı etme , ilki olduysa sonrada olur inş.

11. Akgün BİNGÖL
    Gizli

:D o zaman güzel :D ama üzüldüm ne yalan söylim istanbuldan gelirken hevesliydim :D ama hevesim kursamda kaldı :D

Sayfayı Paylaş