petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtayı neden yerler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yunus bektaş tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. yunus bektaş

yunus bektaş New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuşum dün yumurtladı bir tane bugün baktım yumurta yok kabuklarıda yok erkekte yuvalığa giriyodu o yemiş olabilir mi yada dişi yediyse neden yiyor ben mama vermiyorum daha ondan olabilir mi ? kalamar kemiği asılı yemliklerde yem dolu vitamin veriyorum ????

2. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    Rahatsız olmus olabilirler yada parazit vardır sakin bir yerde kimsenin girmedigi bir yerde fazla rahatszı edilmemeli

3. yunus bektaş

yunus bektaş New Member

Beğenileri:
    0
    şimdi bi tane daha yumurtladı mama vermeye ne zaman başlamam gerekiyor bide dişi yumurtanın üstünde durmuyor yumurtladı yuvalıktan çıktı bu normal mi ?

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Disinin çıkması normal boş olduğunu bildiklerinden bazen yiyebiliyorlar rahatsız etmeyin pek bakmayın yuvaliga

5. yunus bektaş

yunus bektaş New Member

Beğenileri:
    0
    tamam hocam teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş