Karadeniz Pet

Yumurtayi Yuvadan Atmış

• Konbuyu başlatan Burak Bilici
  • Başlangıç tarihi
B

Burak Bilici

Guest
Iyi Gunler Arkadaslar
Benim Mubişim Birtane Yumurtayi yuvadan atmış ne yapayım yuvaya tekrar koyayım mi yok sa yumuryaui kafesten alayım mi ?

Samsun Galaxy S3 Mini Cihazından TapaTalk Kullanarak Gönderildi.

kırık deyilse koy boşsa bazen ondan da atıyor yanlışlıklada düşürmüş olabilir

Yumurta kırık değil sapa sağlam aldım yuvaya tekrar koydum inşallah bir sorun olmaz :)

nudaqyzy.jpg

Eğer yine atarsa karanlık bir yerde el fenerini arkasına tut boş ise ondan dolayı atıyordur o zaman yerine koymana gerek yok ama içinde yavru varsa dişi yi rahatsız etme günde 2 kere kontrol et üstüne çıkma veya erkekle ilgilenme kıskanıp yumurtaların hepsini kırar yardımcı olduysam ne mutlu :)

Yuvadan nasıl atıyorlar çok merak ediyorum gagasıyla yerden yukarı nasıl kaldırıyor acaba?

Bende anlamış değilim nasıl attığını yuvadan :)

yuvadan attıysa daha koyma yuvalıga, kuşların sezgileri kuvvetli oluyor.. o yumurtadan vazgecmiş belli ki, boştur %90,

Benim çift kuşlarımdada öyleydi bir gün bende kafesin yerinde buldum aldım geri koydum ertesi gün dişi kuş yuvadan çıkıp kafese girdi göğüsüne yumurta yapışmıştı seninkide büyük intimal öyle geri koy

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:34 -->-> Daha önceki mesaj 20:32 --

Bu arada lütfen beğen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:34 -->-> Daha önceki mesaj 20:34 --

Bu bilgi işine yaradıysa beğen

Geri