petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtladı ama yuvalık zemini boş !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve uğurbahçeli tarafından 19 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    Selamlar çiftlerimden birisi yumurtladı şuan 4 yumurtasi var ancak yumurtlamadan önce ne kadar talas varsa bosalttiği için dibi şuan boş kupkuru bu durum yavrular çikinca falan sorun yaratirmi carpik bacak oluyor diyorlar zemin bos olunca.
    onerileriniz nedir ilk kez yavru alacagim nasipse yuvalik kontraplak yuvaliklardan .

2. mehmet fidann

ustam sorun olup olmucağını bilmiyorum ama benim dişimde yuvalıkta hiç bişi kabul etmiyo ne koyduysam attı yuvalıktan :D

3. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    Rahat etsin diye talas koyuyoruz zilli ne varsa atiyo ne yapalim yavrular cikinca sık sık kontrol edicez artık

4. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yavrular çıktıktan sonra talaşı koy

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    talaş koysan dişi yine atacaktır veya bit oluyor talaşta ben hep yem kulanıyorum hep yiyor sonra kabuklarıyla yuva hazırlıyor :)

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yavrular çıktıktan sonra talaş koyun

7. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    Yavrular cikinca talas koysam anne bir sorun yaratirmi bakmama flan yaparmi acaba ilk yumurtalar nasipse ilk kez yavru alacagim berbat etmek istemiyorum

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hiçbir sıkıntı olmaz biraz talaş serpersiniz çünkü yuvanız aşırı pislenir yavruların ayağı batar vs

Sayfayı Paylaş