petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtlama sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ufuk CELİLOĞLU tarafından 21 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Ufuk CELİLOĞLU

Ufuk CELİLOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar masallah kusum 4 adet yumurta verdı bunlar ıkıncı agız yumurtaları yuvalıkta yatıyor burda bır sorun yok ama erkek hep yuvalıkta yanı onun pesınde onla cıflesmek ıstıyor bunuda yuvalıkta yapıyor

1.sorum yumurtlalara zarar verılermı
    2.sorum ıse asıl sorun olan bu 4 yumurtadan sonra ıkı yumurtayı tunekde dogum yapmıs tunekde bıraz yukarıdaydı bır alt ızgara var dusunce yumurtalar kırıldı kusum neden 4 yumurtadan sonra dısarıya yumurtlama basladı acaba bır bılgı verebılecek olan varmı

onlem olarak o tunegı kaldırdım kafesten baska bır onerısı olan varmı

ustadlardan bılgı beklıyorum tesekkur ederım

2. Ufuk CELİLOĞLU

Beğenileri:
    0
    ?

arkadaslar var fikri olan ustadlardan yorum beklıyorum ama ...

#2 Ufuk CELİLOĞLU, 21 Eylül 2013
    Son düzenleme: 21 Eylül 2013
  3. Ufuk CELİLOĞLU

Beğenileri:
    0
    e

bir uzmanımız yok mu acaba

4. armand0

armand0 Guest

Sitede bilgiler mevcut araştırmanızı tavsiye ederim yuvalığa paralel 1 tünek bulundurmanızı tavsiye ederim

5. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    tekrar çiftleşirse diğer yumurtaları kırar diye biliyorum üstadları dinlemek lazım birde

6. Ufuk CELİLOĞLU

Beğenileri:
    0
    ?

sanırım ustadlar tatılde msja cevap verenı bulamadım maalesef

7. Lütfi ÖZER

kuşlarınıza mama verin 4.yumurtadan sonra yere yumurtlamasının nedeni yavruluk küçük olabilir fazla rahatsız ediyor olabilirsiniz sürekli yavruluğu açıp kapatıyor olabilirsiniz kuşlar yumurtadayken nijer tohumu vermeyin ayrıca bu nedenlerden olabilir kuşların çiftleşmesi dert değil ayrıca

Sayfayı Paylaş