petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtlama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak BİLGİN tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    selam arkadaşlar jumbom 4adet yumurta yaptı ve 25 gün gecti çıkmadılar yumurtadan ilk yumurtada bu sorun normalmi

2. pesato

pesato New Member

Beğenileri:
    0
    jumboların da kuluçka süreleri aynı ise ki muhtemelen öyledir, o yumurtalar döllenmemiş olabilir. bunun başka izahı olmasa gerek. yumurtalar boş büyük ihtimal. benim muhabbetlerin de ilk 4-5 yumurtası boştu, hatta dişi atmıştı yuvadan. ama diğerlerinin üstüne yatmıştı hep.

3. burak eser

burak eser New Member

Beğenileri:
    0
    kuslar dinazor soyundan gelıyorsa normal 1-2 aya kalmaz çıkar yumurtalar korkma.

4. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yumurtalar döllenmemiş olabilir mi acaba? Bir el feneri ile kontrol etseniz? Belki de jumboların yumurtadan çıkma süresi uzun olabilir.Hiç jumbo beslemediğim için bir bilgim yok.Araştırma yapmanızı öneririm.

5. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    baktım vedat bey fenerle ama bana yolladığınız resimlerdeki gibi boş .tekini kırdım sarı su aktı 26 günlük yumurtada yumurtanın sarısı olurya aynı öle kıvamda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:15 -->-> Daha önceki mesaj 14:14 --

ayrıca ilgilerinizden dolayı teşekkür ediyorum

Sayfayı Paylaş