petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtlama..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tiqsiz tarafından 15 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Tiqsiz

Tiqsiz New Member

Beğenileri:
    0
    Benim muhabbet kusum yavrulayacak diye yuvalik taktim ve icine talaş koydum ama içindeki tüm talaşi dişari atti
    Disariya yani kafesin ici talaş doldu ve kafesin içine iki adet yumurta birakti.şimdi
    1-Yumurtalari alip yavruluga koymalimiyim ?
    2-Erkek rahatsiz ediyo galiba ayirmalimiyim ?
    3-Yumurtalar kafesin icinde olmazmis illede yumurtalikta olmasi gerekiyormus dogrumu ?
    4-Kafesin icinde kuluckaya cok nadir yatiyo ve oyle olmaya devam ederse yumurtalar bozulur diye biliyorum haksiz miyim ?
    5-yumurtayi aldim diyelim yavruluga koysam 3. Yumurtayi yine kafesemi yoksa yavrulugami yumurtlar eger yavruluk olursa bari siger yumurtalari kurtaririm.
    Bu arada erkek 2 yasinda ilkkez ciftkesiyo ama disiyi bilmiyorum ama oda ilk diye tahmin ediyorum...
    Şimdiden teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

Cevap Verebilecek Yokmu ?
    Yumurtaları Alıp Atsam Kalan Yumurtaları Yuvalıga Yumurtlarmı

#1 Tiqsiz, 15 Aralık 2014
    Son düzenleme: 15 Aralık 2014

Sayfayı Paylaş