petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtlama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İlkeryldz tarafından 1 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. İlkeryldz

İlkeryldz New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar merhaba 3çif muhabbet kusum var 3'ü de yumurtlayacak popoları acık hatta bir tanesi yumurtayı salmaya dusurdumu ne yaptı bılemıyorum sabah baktıgımda hıc bırsey yoktu öglene dogru salmanın içinde yumurta gordum kırılmıstı 3 tane yavruluk var ama dısarı neden atar ıkı gundur dusunuyorum kafayı yıyecem lütfen yardım edın

2. Nur TÜRKOĞLU

Nur TÜRKOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Ilk önce ii akşamlar. Bazı çift kuşlar yumurtaya baktığınızda veya ellediğinizde kırıyorlar atıyorlar dahaz önce baktınız mı? :confused:

3. İlkeryldz

İlkeryldz New Member

Beğenileri:
    0
    Baktınız mı derken yumurtaya mı evet baktım yaa cok bakıyorum meraktan

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    748
    sizin fazla merakınız dişinin kıskançlığına sebep oluyor ve sonuç maalesef hüsran... biraz daha sabırlı olmalısınız. Sağlık olsun gelecek kuluçkalarda tedbirli olun günde max 1 kere kontrol amaçlı yuvadan değilken dişi fark ettirmeden bakmanız kafidir

5. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Salma diyorsan kuş kendine yuva secememis
    benimseyememis olabilirmi dışarı yumurtlamasi yuva varken pek
    normal değil

Sayfayı Paylaş