Karadeniz Pet

Yumurtlama

İlkeryldz

Yeni Üye
Arkadaslar merhaba 3çif muhabbet kusum var 3'ü de yumurtlayacak popoları acık hatta bir tanesi yumurtayı salmaya dusurdumu ne yaptı bılemıyorum sabah baktıgımda hıc bırsey yoktu öglene dogru salmanın içinde yumurta gordum kırılmıstı 3 tane yavruluk var ama dısarı neden atar ıkı gundur dusunuyorum kafayı yıyecem lütfen yardım edın

Arkadaslar merhaba 3çif muhabbet kusum var 3'ü de yumurtlayacak popoları acık hatta bir tanesi yumurtayı salmaya dusurdumu ne yaptı bılemıyorum sabah baktıgımda hıc bırsey yoktu öglene dogru salmanın içinde yumurta gordum kırılmıstı 3 tane yavruluk var ama dısarı neden atar ıkı gundur dusunuyorum kafayı yıyecem lütfen yardım edın

Ilk önce ii akşamlar. Bazı çift kuşlar yumurtaya baktığınızda veya ellediğinizde kırıyorlar atıyorlar dahaz önce baktınız mı? :confused:

Baktınız mı derken yumurtaya mı evet baktım yaa cok bakıyorum meraktan

Baktınız mı derken yumurtaya mı evet baktım yaa cok bakıyorum meraktan

sizin fazla merakınız dişinin kıskançlığına sebep oluyor ve sonuç maalesef hüsran... biraz daha sabırlı olmalısınız. Sağlık olsun gelecek kuluçkalarda tedbirli olun günde max 1 kere kontrol amaçlı yuvadan değilken dişi fark ettirmeden bakmanız kafidir

Salma diyorsan kuş kendine yuva secememis
benimseyememis olabilirmi dışarı yumurtlamasi yuva varken pek
normal değil

Geri