Karadeniz Pet

Yumurtlamak üzere olan dişim(sanırım) :)

realistic437

Yeni Üye

yeni çekilen fotoları :)

dişim yumurtlamak üzere ben dün farkettim. ilk yumurta ne zaman gelir acaba, benim müdahale etmeme gerek var mı malum ilk yumurtası olacak :) bide yuvaya talaş dökmüştüm attı kum falan almama gerek var mı bu saatten sonra yuvaya müdahale etmekte istemiyorum açıkcası önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Öncelikle hayırlı olsun. Yumurta tıkanması olmadığı sürece müdahale etmeyin. Talaşları attıysa bence bir şey koymayın. Kendi kazısın toz felan yapsın. Erkek oldukça genç duruyor, iyi iş çıkarmış :)

Son düzenleme:
erkeğim dişiden 1 ay küçük inş iyi iş çıkarmıştır :))"kazısız toz" derken?

Karnı burnunda çok belirgin hamile oldugu .)

1 hafta içerisinde yumurtlar , yumurtlaması yakındır hayırlı olsun.

Hayırlı olsun, Darısı yumurta bekleyenlerin başına

Plastik tünekleri söküp agaç tünek almanızı şiddetle tavsiy ediyorum.

Birtane var tahta ama alirim sorun degil :) ve ilk yumurtamiz geldi :))

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 18:22 --

İlk yumurtann üstüne yatmaya başladı 2. 3. Den sonra yatmaya başar diyorlardi sorun olurmu acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:44 -->-> Daha önceki mesaj 19:27 --

Öncelikle hayırlı olsun. Yumurta tıkanması olmadığı sürece müdahale etmeyin. Talaşları attıysa bence bir şey koymayın. Kendi kazısın toz felan yapsın. Erkek oldukça genç duruyor, iyi iş çıkarmış :)

Erkek genc ama sabah sabah ciftlesmelerine sahit oldum hünerini sergiledi :))

Yumurtalar 5 oldu 1saat once yumurtalarinin altina toz talaş döktüm şimdi baktim ilk yumurtalardan birini kenara koymus acaba boş oldugunu falan anlayabilir mi ? Ondan mi ayirdi acaba?

Dostum, kuşlarının yumurtlaması için neler yaptın? Sözgelimi günlük kafesin yerini değiştirmede sıkıntı var mı?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yuvanın içine yumurtalar mevcutken talaş olmadığı halde talaş koymak doğrumu arkadaşlar kuş yadırgayıp yumurtaya küsme gibi bişey olmaz değilmi bende bu sorunun cevabı merak ettim.

realistic437 ustamız altına toz talaş dökmüş yumurta alınca

olur hocam benim başıma geldi yumurtladıktan sonra ellemetin sakın

ilk yumurtadan itibaren kesinlikle müdehale etmemek gerekiyor. yazık günah o kadar sabrettiniz, yumurtalar boş çıkmasın.

maşallah hayırlı olsun darısı başıma :)

Geri